Listy
Medycyna Zająca…

CABAN – Fala ZIEMI
● Czas zrzucić woal zapomnienia

9 – 21 lipca 2023


W tym roku Fala Czerwonej ZIEMI biegnie w całości wewnątrz trzynastego miesiąca, w którym w przestrzeni kauzalnej (przyczynowej) dokonują się odgórne przemiany niewidoczne dla ludzkiego oka. Trzynasty miesiąc to dobry czas na urlop duchowy i regenerację sił.

Dlatego teraz warto zadbać o swoją witalność, kondycję fizyczną, szukać kontaktu z naturą, na bieżąco ładować bioakumulatory i kiedy tylko możliwe, chodzić boso po ziemi. Warto też sięgnąć do wiedzy o niekonwencjonalnych metodach uzdrawiania, zdrowym odżywianiu, ziołach i innych.
Fala ZIEMI symbolizuje patrona ziemskich królestw, mądrego zarządcę, zielarza i uzdrowiciela. Tam, gdzie brakuje odpowiedzialnego ogrodnika, szybko plenią się chwasty. W Popol Vuh napisano: „Gdy Stworzenie zostało dopełnione przez powołanie do życia mądrego człowieka, Stwórca uczynił go strażnikiem ziemskiego Ogrodu, aby go pielęgnował i chronił… Aż nagle nastąpiło załamanie i rozumni ludzie nie chcieli już go słuchać. Rozpierzchli się po świecie, nadużywali władzy, niszczyli ziemski Ogród i siebie nawzajem… Ale kiedyś znów nadejdzie czas, że ludzie się zjednoczą i przejmą odpowiedzialność za siebie i Ziemię”.

Impulsy płynące z poziomu świadomości CABAN dopingują nas do zrzucenia woalu zapomnienia i dokonania głębokiej korekty w sferze priorytetów i odpowiedzialności za swoje życie. Mamy dwie możliwości: albo wybierzemy ścieżkę wspólnoty, pokoju, życia w prawdzie, albo ścieżkę lęku, agresji, wojen. Kiedy pójdziemy drogą życzliwości, wprowadzimy do życia harmonię. Kiedy pójdziemy drogą lęku, przyciągniemy do siebie dramaty, ból, problemy przetrwania. □ Jeśli twoim marzeniem jest życie w zgodnej społeczności, to właśnie masz możliwość zacząć ucieleśniać ją wokół siebie.


Medycyna ZAJĄCA

W tej fali posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę ofiarności.13-dniowe spektrum CABAN

»To, kim jesteś – jest darem świata dla ciebie. To, kim się staniesz – jest twoim darem dla świata«.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Małgorzacie, Katarzynie i Oskarowi z Warszawy □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Monice z Gdańska □ Irenie z Bielawy □ Elżbiecie z Frankfurtu □ Alinie ze Szczecina □ Renacie z Rzeszowa. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.


11.07.2023