Listy
Medycyna Borsuka...

KAN – Fala Żółtego ZIARNA


Okres: 26 czerwca – 8 lipca 2023


Fala Żółtego ZIARNA otwiera przed nami przestrzeń nowych możliwości, budzi kreatywność, wzmacnia entuzjazm i wiarę we własne siły. Tutaj wszyscy mamy równe szanse wzrastania i wolny wybór, czy chcemy pójść drogą intensywnego rozwoju, bo zbyt długo trwaliśmy w bezruchu, przekazując ster życia innym, czy też wolimy hołdować cudzym prawdom i obcym autorytetom.

Celem Fali ZIARNA jest uświadamiać, edukować, uczyć respektu wobec życia i odwiecznych praw Natury. Impulsy płynące z poziomu świadomości KAN będą nam nieustannie przypominać, że człowiek to żywa, myśląca istota, wrażliwa na ból, głód i chłód, a nie martwa i bezwolna maszyna, zaprogramowana na wydajność. Jednak jak pokazuje życie wielu pośród nas tak właśnie funkcjonuje – wielu wyłączyło samodzielne myślenie i klepie to, co wtłoczą im do głów psychopatyczni egzekutorzy ducha starego Czasu. (Uwaga: Czas pisany wielką literą oznacza program.)

„Czas ma niefortunnie magiczną moc usypiania czujności, zaś propaganda ma niefortunnie magiczną moc podtrzymywania pamięci wybiórczej”. Ten, kto włada przestrzenią informacyjną, ma władzę nad myśleniem większości. Mechanizm jest prosty: wystarczy obłaskawić jedną ludzką pychę, sprzedać iluzję bezpieczeństwa i już za chwilę większość ustawia się w kolejce. Taką sytuację mamy obecnie. Ale jest też coraz więcej świadomych ludzi, którzy nie dają się zwieźć złudnym obietnicom ani tandetnym „gadżetom w ładnym opakowaniu”.


● W pierwszym dniu fali domknął się dwunasty miesiąc roku, co daje nadzieję na zmiany za sprawą mądrych i odważnych ludzi.

● W Fali ZIARNA domknie się też 52-dniowe spektrum niebieskiego zamku transformacji i przemian; tu dokona się podsumowanie wyników kolektywnych działań ludzi w Fali Węża, Fali Zwierciadła i Fali Małpy. Warto podkreślić, że Fala ZIARNA skupia dziesięć galaktycznych portali, co nadaje jej szczególnego znaczenia.


Medycyna BORSUKA

Nagualem Kan jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.13-dniowe spektrum fali

Zacznij obserwować swoje odczucia i nie daj się zwieść sztuczkom trenerów zastraszenia, którzy będą robić wszystko, by zasiać w tobie lęk, wątpliwości, bezsilność. „Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie przemądrzałym. Uważaj więc, aby nie dać się zaskoczyć i zmylić”.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Monice ze Stargardu □ Małgorzacie i Katarzynie z Warszawy □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Monice z Gdańska □ Barbarze z Trzcianki □ Maciejowi ze Szczyrku □ Jarosławowi z Krępic □ Irenie z Bielawy □ Adamowi z Rumi. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Na poczet nowej edycji kalendarza wpłynęło 910.00 PLN.


27.06.2023