Listy
Medycyna SALAMANDRY…

CHICCHAN – Fala Czerwonego WĘŻA
● Siła życia i sztuka przetrwania
● Lokalizm



Okres fali: 18 – 30 maja 2023

W spektrum Chicchan/Czerwonego WĘŻA w centrum uwagi jest życie w całej rozpiętości blasków i cieni. Teraz wszystko jest informacją, zaś nieomylnym kompasem – ciało i instynkt. Obserwujmy więc znaki dawane nam przez ciało biologiczne, a stosunkowo szybko zaczniemy instynktownie wyczuwać zagrożenia i w porę im przeciwdziałać.

Na poziomie jednostki najbardziej szkodliwą „substancją” jest egocentryzm i zawiść, w polu grupowym – walką o dominację, w sferze społecznej – przyzwolenie na bezkarność i deptanie praw człowieka, w przestrzeni narodowej – iluzoryczna poprawność, na planie światowym – globalizacja, terror ideologiczny, system „pan-niewolnik”, sprzedajność rządów.




Dziś, nie ma dziedziny, która nie lekceważyłaby wartości życia. Człowiek jest traktowany jak bezimienna „maszyna”, zakodowana pod numerem PESEL. Dobra „maszyna” to ta, która nie myśli, nie stawia pytań, posłusznie wykonuje polecenia, jest wiecznie sprawna. Ludzie bezlitośnie odzierani są z resztek godności, poczucia tożsamości, wolności wyboru, prawa kreacji. W miejsce płci biologicznej wciska się wyimaginowaną płeć genderową, sankcjonuje zboczenia i dewiacje, o edukacji lepiej nie wspominać. Zdolność tworzenia tłumi się sztuczną inteligencją, pozbawioną uczuć i etyki. Już samo to pojęcie wskazuje na manipulację. Inteligencja jest tylko jedna – naturalna. Wszystko inne to sztuczny program, stworzony na czyjeś zlecenie w konkretnym celu; nie wiadomo jednak, kto nim faktycznie zarządza.

„Systemy świeckie i religijne zaszczepiają posłuszeństwo jako cnotę, by łatwiej podporządkować sobie obywateli i wyznawców. Jeśli ktoś godzi się na te ograniczenia, to sam siebie zubaża… Płynie stąd refleksja, że potrzeba wolności nie jest tak powszechna jak mogłoby się wydawać. Wolności pragną jednostki nieprzeciętne. Osoby ponadprzeciętne, a więc o wyrazistej indywidualności, nie dają się okiełznać poglądom i zwyczajom z tego tylko powodu, że wielu im ulega… Złamać zniewalającą siłę opinii większości społeczeństwa mogą jedynie zachowania ekscentryczne. Przeciętny człowiek nie jest zdolny do zrozumienia tego, że osoby wybitne – odstające od tzw. „szacownych obywateli” – nie zadawalają się banalną rzeczywistością codziennego dnia i buntują się przeciw pseudoprawdom, którymi żywi się ogół… Rozwój wewnętrzny człowieka wiąże się z buntem wobec obiegowych poglądów. Samodzielność ocen i działań to zjawisko wymagające odwagi” /Maria Szyszkowska.

Czas zacząć organizować się lokalnie, łączyć w małe grupy, pomagać sobie nawzajem i cieszyć się resztami wolności, jaka nam pozostała.

ZDROWE społeczeństwo to społeczeństwo ŚWIADOME.


Medycyna SALAMANDRY

Nagualem Chicchan jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę wybaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.




10 dni z portalami


W Fali WĘŻA dziesięć z jej trzynastu pozycji ma galaktyczne portale (kiny od 106 P do 115 P). W tych dniach na pole świadomości zbiorowej oddziałują potężne energie kosmiczne, naprowadzające ludzi na właściwe tory ewolucji. Dni z portalami będą akcentować te elementy, które powinieneś uzdrowić, aby pasowały do twojego doskonałego pierwowzoru i wzorca Całości. Wszystko, co jest zapisane w planie twojego uzdrowienia, teraz przeniknie cię aż do szpiku kości.




20.05.2023