Listy
Medycyna PSA…

Fala CIMI – Fala Białego ŁĄCZNIKA
● Spersonalizowany chip posłuszeństwa
● Siła uwolnienia


Okres: 9–21 kwietnia 2023


Fala Białego ŁĄCZNIKA inicjuje proces transmutacji i głębokich przemian oraz wysyła impulsy do uwalniania się od przykrych doznań z przeszłości i lęku, że to się znów powtórzy. Tu wyłaniają się subtelne drogowskazy do świata sukcesów, w którym nie ma miejsca na pamiętliwość, pasywność, złorzeczenia czy chęć odwetu.
► Tutaj będą akcentowane trzy czynniki, które zatrzymują człowieka w przeszłości i nie pozwalają na zrobienie kroku naprzód na ścieżce indywidualnego wzrastania. Pierwszy to LĘK – czyli spersonalizowany „chip posłuszeństwa”, drugi – to ZDRADA siebie rozumiana jako aprobata niewoli, trzeci to WYPARCIE się prawdziwej tożsamości. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak często zdradza samego siebie. – A jak jest z tobą?...

► Charakterystycznymi symptomami wzbraniania się przed pożegnaniem przykrych wspomnień są niekończące się polemiki duchowe, poczucie krzywdy, strach przed chorobą, utratą pracy, dobrej reputacji itd.

► Istotą Fali ŁĄCZNIKA jest łagodność, która pozwala uwolnić się od wszystkiego, co straciło energetyczne znaczenie. Na tym polu bardzo pomocne jest harmonizowanie dziewięciu powłok pamięci. □ Zob. zakładka Kalendarz /Bolontiku.


Medycyna PSA

Nagualem CIMI jest PIES, przynoszący ludziom medycynę wierności prawdzie serca. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.Wskazówki na 13 dni fali

● Nie trzymaj się tego, co było (1 Łącznik)
● Powiedz, co cię najbardziej złości? (2 Ręka)
● Nie rób z igły wideł (3 Gwiazda)
● Przełam niechęć do ludzi (4 Księżyc P)
● Spójrz na siebie oczami rodziny i znajomych (5 Pies)
● Nie obrażaj się za krytyczne uwagi (6 Małpa)
● Nie igraj z ludzkimi uczuciami (7 Człowiek P)
● Wygaś ogniska niezgody (8 Wędrowiec)
● Bądź uczciwy wobec siebie (9 Mag)
● Zdystansuj się do oczekiwań bliskich (10 Orzeł)
● To, co się chwieje - popchnij, by upadło (11 Wojownik)
● Uporządkuj sprawy rodzinne, zawodowe, majątkowe (12 Ziemia P)
● Mów prawdę i nie lękaj się prawdy (13 Zwierciadło).

Teraz takie wyzwania rzuca ci rodzina, znajomi, otoczenie, życie.

10.04.2023