Listy
Miesiąc Jaguara…

DZIEWIĄTY miesiąc naprowadzenia
● Oddzielanie ziaren od plew
● Co dalej?...


7 marca – 3 kwietnia 2023


Dziewiąty, SOLARNY, miesiąc roku pełni funkcję subtelnego drogowskazu. – Dotarliśmy do rozstaju dróg i czas wybrać dalszą drogę. Informacje płynące z poziomu „9” pomagają przełamać chaos i naprowadzają na drogę urzeczywistnienia zamiarów. Teraz nie należy koncentrować uwagi na samych negatywnych wydarzeniach (tak było w miesiącu ósmym), bo o wiele ważniejsze są procesy naprawcze, choć czasami i one mogą pokazać „kolce”.

● Dziewiąty miesiąc to czas podejmowania odważnych decyzji i skupienia się na pozytywnej stronie każdego zjawiska w życiu. Warto naśladować innych w tym, co szlachetne. Teraz liczy się autorytet moralny. Szczerość i troska o słabszych dają każdemu człowiekowi moc, pozwalającą na niezwykłe dokonania z niemałą gwarancją sukcesu. Ważne jest, aby zachować umiar, elastyczność myślenia, hart ducha.

● Energią nośną miesiąca jest 7 Ben /Czerwony Rezonansowy WĘDROWIEC, wskazujący drogę ku szeroko pojmowanej wolności. Impulsy z tego poziomu świadomości dopingują każdego z nas do uporania się z nadmierną emocjonalnością, przełamania poczucia bezsilności i uwolnienia się od starych ciężarów, nadmiernych zobowiązań i lęku przed nieznanym.

8.03.2022