Listy
Medycyna Jelenia…

MANIK – Fala Niebieskiej RĘKI
Nie liczy się wynik,
ale odwaga do podjęcia wyzwaniaOkres: 1 – 13 marca 2023

Fala RĘKI zawsze wprowadza do życia przejściowy chaos, aby skłonić ludzi do szukania nowych rozwiązań celem wyjścia z impasu. Dlatego tak wiele kontrowersyjnych treści i bulwersujących spraw wyłania się w ostatnim czasie. Za tym symbolem skrywają się energie, których istotą jest kompleksowe UZDROWIENIE i doprowadzenie do końca starych spraw. Wszystko inne – to tylko środki pomocnicze. Sfera kompleksowego uzdrawiania – począwszy od zakresów czysto medycznych, przez finanse, prawo, ekonomię i codzienne ludzkie bolączki, a skończywszy na duchowych – stanowi cel naszej wspólnej podróży przez życie.
Impulsy wychodzące z poziomu świadomości MANIK budzą w człowieku iskrę badawczego ducha, podsycają głód wiedzy, zachęcają do zaspokajania ciekawości i otwarcia się na nowe przestrzenie. Aby przekroczyć ten próg, trzeba uwolnić umysł od starych wzorców zachowań, przesądów, wróżb, przepowiedni, które zagradzają drogę do nowych możliwości. Teraz liczy się otwartość, śmiałość, dociekliwość, systematyczność, zaś problematyką jest chwiejność poglądów, przechwałki, czcze gadulstwo, słomiany zapał.

Wiedz, że przez 13 dni fali ty jesteś tym „wewnętrznym lekarzem”, który uzdrawia dobrym słowem, przyjaznym gestem i swoja obecnością. Ty trzymasz w ręku „uzdrawiające narzędzie”, którego tak usilnie szukasz na zewnątrz siebie.


Medycyna JELENIA

Nagualem Manik jest JELEŃ, przynoszący ludziom medycynę ofiarności.


13-dniowe spektrum fali

Ucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze. Jeśli pominiesz jakiś krok, wróć do tego miejsca, spróbuj jeszcze raz.

6.03.2023