Listy
Medycyna KROKODYLA…

IMIX – Fala Czerwonego SMOKA
● Ufność idzie w parze z wolnościąOkres: 3 – 15 lutego 2023

Fala Czerwonego SMOKA /IMIX (czyt. iimisz), otwierając nowy 260-dniowy spin galaktyczny, bierze pod lupę stan fizycznych podstaw życia, samozaufanie, troskę o zdrowie, poczucie bezpieczeństwa, jakość odżywiania. SMOK powiada: „Jesteś tym, co jesz i czym karmisz swoje myśli”.

W tym spektrum główną tematyką jest UFNOŚĆ, a problematyką NIEWIARA. Ufność nie oznacza ślepego, bezmyślnego działania ani biernego oczekiwania na rzeczy, które miałyby spaść z nieba, lecz wyjście naprzeciw wszystkiemu, co manifestuje się w życiu.Przestrzeń OSOBISTA

W ciągu 13 dni fali nie raz przyjdzie ci się zmierzyć z tematyką ufności i podejrzliwości, nadgorliwości i oschłości, bezpieczeństwa i zagrożeń, jak również poczucia niższości i zależności od woli innych. To, co jest teraz szczególnie ważne dla twojego duchowego wzrastania, będzie powracać tak długo, aż rozpoznasz, co chce ci powiedzieć dane doświadczenie. Jest bez znaczenia, czy uchwycisz coś na drodze mentalnej, emocjonalnej czy fizycznej.

Wiedz, że w twoim życiu nie ma zbiegów okoliczności. Twój osobisty wzorzec i energia dnia zawsze pozostają w bezpośrednim związku. Zaburzenia na drodze indywidualnego rezonansu z potencjałem dnia wywołuje jedynie twoje negatywne nastawienie do siebie, ludzi i życia. Dlatego zaufaj mądrości losu i miej dużo cierpliwości do siebie. Przy odrobinie dobrej woli, możesz przebudzić w sobie PRASIŁĘ, która na przestrzeni dziejów została w nas stłumiona, ale wciąż jest obecna, tylko że w stanie uśpienia. Odważ się ją obudzić, zaufaj sobie i zrób pierwszy krok ku nowej jakości życia.


Przestrzeń ZBIOROWA

Tutaj będzie nam znacznie trudniej podołać wyzwaniom IMIX, ponieważ poczucie więzi i wzajemne zaufanie zostały wyparte z pola świadomości, a na plan pierwszy wysunęły się priorytety materialistyczne. Jest oczywiste, że elity władzy i środowiska zdominowane przez świadomość „mieć więcej niż inni”, będą zaklinać rzeczywistość, odwracać ludzką uwagę tematami zastępczymi. A jeśli to nie pomoże, nie zawahają się sięgnąć po bardziej drastyczne środki. Kiedy „Zło” stanie się sędzią we własnej sprawie i poczuje się całkowicie bezkarne, zrzuci maski z twarzy. Wtedy na czoło wysunie się wola rządzenia wszystkimi i wszystkim. Staniemy się świadkami narastających represji, agresji, istnego szaleństwa i psychopatycznej nieobliczalności. Tak już się dzieje, ale nie musi tak być wiecznie! Ważne, aby nie ulec dekadenckim nastrojom i nie zatopić się w poczuciu niemocy, bezsensu, beznadziei, lecz spotykać się w małych grupach i łączyć siły.


Medycyna KROKODYLA

Nagualem Imix jest KROKODYL, przynoszący ludziom medycynę ufności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”13-dniowe spektrum SMOKA

Fala SMOKA stawia przed tobą niewidzialną skrzynię skarbów, abyś nauczył się umiejętnie wykorzystywać je w życiu i nie chował wszystkiego dla siebie i bliskich. W dzisiejszych czasach jest to dużym wyzwaniem dla ludzi, nie tylko urodzeniowych Smoków. Dlatego nie bój się popełniać błędów, bo mądrość i doświadczenie życiowe zdobywasz na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

Falę SMOKA domyka 13 Ben/Czerwony Kosmiczny Wędrowiec, który przypomina ci, że wolność osobista zawsze idzie w parze z ufnością. Dopóki nie zaufasz sobie i innym, nie poczujesz się wolnym człowiekiem.

3.02.2023