Listy
To co się chwieje, trzeba popchnąć…

Siódmy miesiąc MAŁPY
● Czas łączyć siły10 stycznia – 6 lutego 2023

W siódmym miesiącu oddziałują energie łączące przeszłość z przyszłością w teraźniejszości. Siła sprawcza „7” jest dużym zagrożeniem dla starych struktur i przebrzmiałych autorytetów. To, co szkodliwe, niestabilne, obciążone przeszłością, zaczyna się chwiać i uginać pod własnym ciężarem. To, co pozytywne, czyste i niewinne, zaczyna się wypiętrzać i rosnąć w siłę.

Rezonansowy miesiąc ukazuje ważną zależność, tzn. od tego, jak wystartujemy na półmetku roku, zależeć będzie, jak dotrzemy do mety. Obserwując rozwój wydarzeń, warto skupiać uwagę na budujących aspektach i nie kodować samych negatywnych treści. Na tym etapie działań proces korekty potrzebuje siły przebicia i wyjątkowego zaangażowania ludzi. □ „To co ma i tak spaść, trzeba popchnąć” – F. Nietzsche.

Siódmy odcinek roku to czas, w którym trzeba „schować rogi”, nie dążyć do konfrontacji, lecz łączyć siły. Warto łączyć się z ludźmi, którzy mają podobny punkt widzenia. Może się zdarzyć, że w kulminacyjnym momencie będziemy musieli całkowicie zdać się na ich wsparcie i pomoc. Tutaj „podobne przyciąga podobne” i „podobne komunikuje z podobnym”.


To nie przypadek, że w tym miesiącu, zwłaszcza w przynależnej do niego Fali Gwiazdy, symbolizującej najwyższą instancję kontroli, przed którą nie uchowa się żaden drobiazg, tak wiele kontrowersyjnych spraw ujrzało światło dzienne, m.in.:Szczyt w Davos. Wytyczne do wdrażania Nowego Porządku Świata Klausa Schwaba, czyli ograbiania ludzi z wolności, godności, majątku -„nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”.
Kompromitacja. W Davos prezydent Duda publicznie przyznał, że rozbroił polskie wojsko, by dać broń Ukrainie. Z kolei premier oświadczył, że po zakończeniu wojny na Ukrainie rząd intensyfikuje prace nad wdrażaniem Nowego Ładu w Polsce w przyspieszonym tempie.
Likwidacja GOTÓWKI. Oficjalny komunikat NBP o pracach nad wdrażaniem cyfrowej waluty i konieczności wszczepiania ludziom implantów, umożliwiających dostęp do ich kont.
„Zielone GETTA. KE wytypowała 100 miast, w których powstają „15-minutowe, odporne, inteligentne dzielnice”. W Polsce na pierwszy ogień poszły miasta: Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów. Warszawa. Projekt ma być sfinalizowany do 2030.
KE, w styczniu br., dopuściła do spożycia mąkę ze świerszcza domowego; jest to już trzeci robak po larwach mącznika młynarka i szarańczy. Mąkę ze świerszcza można znaleźć produktach, jak: chleb, krakersy, paluszki, bułki, batony, herbatniki, zupy w proszku, piwie, przetworach na bazie ziemniaków, deserach czekoladowych, przysmakach dla dzieci i innych mieszkankach spożywczych. W przyszłości robaki mają zastępować mięso. Od 24 stycznia takie produkty sprzedawane są już w wielu marketach na terenie Polski.

DOBRE WIADOMOŚCI:

IZBY LEKARSKIE pod lupą. 26 stycznia, odbyło się w Sejmie pierwsze posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. funkcjonowania izb lekarskich. pod przewodnictwem poseł Anny Marii Siarkowskiej. Prawda przebiła się przez mury sejmu!
MAJOWIE POWRACAJĄ. Gazeta Wyborcza", śr. 25.01.2023, artykuł pt. „Starożytny Kalendarz Majów jest starszy niż dotąd uważano”. □ Tak się składa, że artykuł ukazał się Fali Gwiazdy. Nieprzypadkowo czytamy starych przepowiedniach Majów czytamy, że "powrót Galaktycznych Majów dokona się w Fali Gwiazdy, stojącej ponad czasem".(H.K., Klucz do Kalendarza, cz. 2)

INICJATYWA ODDOLNA. Grzegorz Płaczek chce przetrzeć szlaki dla zwykłych ludzi do sejmu. 4 lutego w Katowicach będzie walczył o miejsce na liście wyborczej, ale potrzebuje silnego wsparcia ludzi. Jego rywalami są znani, wytrawni politycy. Mimo to podjął taką próbę.

styczeń 2023