Listy
Rok 4 Muluc-P...

SZÓSTY, rytmiczny miesiąc


Okres: 13.12.2022 – 9.01.2023

W zodiaku indiańskim szóstemu miesiącowi patronuje JASZCZURKA, która przestrzega przed nadużywaniem władzy, żądzą dominacji, przydawaniem sobie zbyt wielkiego znaczenia i obarczaniem innych odpowiedzialnością. Może też wskazywać na rozrastające się zło i podstępne wykradanie energii.

Funkcją rytmicznego odcinka roku jest wskazywanie błędów rozumowania i stabilizowanie sytuacji. Dlatego do wszystkiego należy odnosić się z respektem, ponieważ w tej przestrzeni obowiązują surowe reguły. W przeciwnym razie los może przywołać nas do porządku w nagły, drastyczniejszy sposób.

● W szóstym miesiącu przyjęty program roku wchodzi w strefę dokonań. Warto pamiętać, że na jednym biegunie „6” gromadzą się energie ego i siły w sposób bezwzględny wspierające odrętwienie, upór, stagnację. Na drugim biegunie skumulowane są harmonizujące siły, oddalające zwątpienie, zsyłające ulgę i spokój.

● W tym okresie przypadają święta Bożego Narodzenia i początek nowego linearnego roku. Na ten czas maleje tempo życia, ustają codzienne agitacje i aktywność grup.

Energią nośną miesiąca jest 1 Muluc /Czerwony Magnetyczny Księżyc, który w przeważającej mierze jest powiązany z DHARMĄ, co oznacza, że niesie ze sobą informacje z przyszłości, na którą rzutuje także nasza przeszłość, i zna cel inkarnacji każdego człowieka..