Listy
Siła autorytetu...

PIĄTY miesiąc PAWIA
● Ważny znak!!!
● Wszystko pod znakiem zapytaniaOkres: 15 listopada – 12 grudnia 2022

Piąty, wiodący miesiąc reprezentuje energetyczne centrum, w którym porządek duchowy łączy się z porządkiem ziemskim. Tu skupiają się wszystkie siły i narzędzia niezbędne do urzeczywistnienia celu.

W pierwszych czterech miesiącach kształtowała się główna tematyka roku, w piątym miesiącu przystępujemy do realizacji zadań. Z liczbą „5” sprzężony jest „potencjał władczy”, dlatego możemy stać się świadkami ścierania się różnych „autorytetów” w walce o przewodnictwo światowe.

Energią nośną piątego miesiąca jest Czerwony Krystaliczny SMOK/12 Imix, który zwraca uwagę na kwestie ufności i naiwności, współczucia i obojętności, pomocy i nadgorliwości oraz wyżywienia. Ton 12 wskazuje, że zanim zrobi się kolejny krok, najpierw trzeba dokładnie przeanalizować sytuację na starcie miesiąca pod kątem własnego bezpieczeństwa i potrzeb, a dopiero potem myśleć o pomocy innym. To tak jak w samolocie: kiedy wypadają maski tlenowe, najpierw zakładamy ją sobie, a dopiero potem dzieciom i innym osobom.

Znak-przestroga

15 listopada, w pierwszym dniu piątego miesiąca,
ukraińska rakieta eksplodowała na terytorium Polski, zabijając dwie osoby. Nie dowiemy się, czy był to tragiczny wypadek, czy próba prezydenta Zełenskiego wciągnięcia Polski i NATO do wojny rosyjsko-ukraińskiej. Obie opcje są prawdopodobne.
● Kilka dni po tym USA zapowiedziały wstrzymanie nieograniczonej pomocy finansowej dla Ukrainy i wprowadzenie kontroli nad płatnościami pod nadzorem Generalnego Inspektora ds. Ukrainy, tak jak kiedyś ds. Afganistanu. W rankingach korupcji Ukraina jest w czołówce światowej, a w niektórych na pierwszym miejscu.
22.11.2022