Listy
Medycyna SKUNKSA...

CAUAC – Fala WICHRU
● Karma pokoleniowa
● Cauac to imię OdnowyOkres: 5 – 17.08.2022

Fala Niebieskiego WICHRU wprowadziła nas w spektrum transformacji, uzdrowienia, innowacyjnych przemian, regeneracji sił, ale też przejściowego chaosu i dezorientacji. Jej nadrzędną funkcją jest nadanie tempa procesom odnowy, oczyszczania relacji między ludźmi i niwelowania skutków karmy pokoleniowej. Wszystkie te procesy postępują równocześnie.

Natomiast w sferze kolektywnej i indywidualnej tematem numer jeden są kwestie relacji z konkretnymi osobami, grupami i środowiskami, problematyką – konfliktowość, oszczerstwa, żądza odwetu, wyzwaniem – przełamanie osobistych oporów i szukanie dróg wyjścia z impasu.
► Duchowa edukacja pod kierunkiem CAUAC rozpoczyna się od zrewidowania fundamentu osobistych przekonań, motywacji, zamiarów. Cauac jest oczyszczeniem „świątyni ciała” i roznieceniem iskry ciała świetlanego. Dlatego teraz wszystkie cienie przeszłości, destruktywne osady, minione doświadczenia, skale wartościowania, formacje myśli i stare wzorce zachowań są wynoszone na powierzchnię, by poddać je procesowi transformacji.

Energia nośna fali będzie przyciągnąć do pola świadomości chmury burzowe, które powstały z ludzkich lęków, maskowania problemów, zagłuszania starych prawd i oporu przed zmianami. Chmury będą pojawiać się tam, gdzie powinniśmy dokonać pilnego oczyszczenia, czyli w miejscach, których niechętnie dotykamy – jak obszar uczuć, osobiste iluzje, zakłamanie w rodzinie, kręgu koleżeńskim i zawodowym itp. Im silniej jesteśmy uwikłani w biegunowość, tym mocniej będzie ona nas dręczyć.

»Jedni ludzie jasno myślą i jasno się wyrażają, u innych panuje w głowie zamęt. Bystry umysł i tępota z drugiej – nie są stopniami rozwoju intelektu, lecz różnymi stanami świadomości. Tępota to inaczej psychologiczna obrona przed niechcianą informacją. Bystry umysł to otwartość, pragnienie otrzymywania informacji i usłyszenia każdej prawdy.« /Za V.Zeland, Transfering rzeczywistości.


Medycyna SKUNKSA

Nagualem Cauac jest SKUNKS. □ W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


INDYWIDUALNA praca z energią faliW Fali WICHRU ważnymi nośnikami informacji są dwa dni z galaktycznymi portalami:

● 7 Chicchan P /Czerwony Rezonansowy Wąż P
– w tym dniu energia WĘŻA, wspomagana przez portal, pobudza osłabioną siłę witalną człowieka i nadaje wyjątkowego znaczenia impulsom uzdrowienia w sferze cielesnej.

● 10 Lamat P /Żółta Planetarna Gwiazda P
– ten dzień wyróżnia się ogromną siłą wyrazu. Energia dnia ma za zadanie zharmonizować wszystko, co da się zharmonizować w świecie materialnym. Zamanifestowane w tym dniu piękno, estetyka, porządek stają się tłem dla przeobrażeń dokonujących się na finiszu fali.

● Warto też obserwować cztery dni z NIEBIESKIMI pieczęciami, które przypisane są do sfery przyczynowej/duchowej, nazywane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić główny motyw wielu problemów w sferze stosunków międzyludzkich.

□ Jeśli chcesz poznać, jak dalece jesteś z nimi karmicznie powiązany, znajdź dwa lub trzy kiny z pieczęciami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się one wiążą. Jeśli coś szczególnego wydarzy się w tych dniach, zastanów się, co chciało ci powiedzieć dane doświadczenie. A potem sięgnij pamięcią do do konkretnego roku i odkryj, czego wówczas nie zauważyłeś lub nie zrozumiałeś. □ Dalsze wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”, t. 1.


Powodzenia...


5.08.2022