Listy
Medycyna PSA…

CIMI – Fala Białego ŁĄCZNIKA
● Siła transmutacji
● Wybacz sobie – Uwolnij się od schematówOd 23 lipca do 4 sierpnia 2022

Fala Białego ŁĄCZNIKA odgrywa wyjątkową rolę w procesie transmutacji i przemian, bo z jednej strony, jest siłą pomagającą zrównoważyć ciężary, a z drugiej za sprawą portali, umożliwia wgląd w siebie i uzmysławia ci twoją rolę na Ziemi. Tutaj kluczowym tematem jest WYBACZENIE sobie i uwolnienie od ciężarów przeszłości, a problematyką – PAMIĘTLIWOŚĆ, walka i opór, pałanie chęcią odwetu.
► W spektrum Fali ŁĄCZNIKA badane jest współbrzmienie między tym, co myślisz i co mówisz. Przyjrzyj się swoim odczuciom i „przypadkowym” spotkaniom od strony czystości myśli i szczerości zamierzeń – nie cudzych, lecz własnych.

Tutaj na szczególną uwagę zasługują trzy dni z portalami:
/fragment z książki Kod Inkarnacji, t.2

● 4 Muluc P /Czerwony Samoistny Księżyc P
– przynosi siłę przebudzenia. Jeżeli twoja nić splata się z kanałem Muluc (np. rodzina solarna), to w tym dniu mogą zostać wypłukane na powierzchnię wyjątkowo ważne informacje, dotyczące twoich inkarnacyjnych zadań.

● 7 Eb P /Żółty Rezonansowy Człowiek P
– przypomina, że za przebudzeniem zawsze podąża pragnienie uniezależnienia się od innych. Spójrz w przeszłość, a potem w przyszłość i powiedz: ○ Jak dalece czujesz się wolny i czy faktycznie jesteś wolny?

● 12 Caban P /Czerwona Krystaliczna Ziemia P
– niesie ze sobą wiele informacji dotyczących programu uzdrowienia, z którym chcesz czy nie, jesteś bez-pośrednio powiązany, jak długo stąpasz po Ziemi. Energie napływające przez portal podwyższają zdolność rozpoznania wielu powiązań.

► Nie pomiń czterech dni z białymi pieczęciami, określane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić praprzyczyna twoich lęków egzystencjalnych, polemik, długotrwałych sporów.


□ W tej fali warto powrócić do oczyszczania i harmonizowania 9 powłok Pamięci Planetarnej (wskazówki znajdziesz w zakładce Kalendarz /Bolontiku).


Medycyna PSA

Nagualem CIMI jest PIES, przynoszący ludziom medycynę wierności prawdzie serca. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”..23.07.2022