Listy
Medycyna Krokodyla…

IMIX – Fala Czerwonego SMOKA
● Niska samoocena
● Nowy etap – stare wyzwaniaOkres: 19 – 31 maja 2022

Fala SMOKA wprowadza nas w spektrum, w którym oddziałują moce wspierające początek nowego etapu działań. Tutaj nadrzędną tematyką jest UFNOŚĆ w duchowe prowadzenie, serdeczność, poczucie bezpieczeństwa, a problematyką – SAMOLUBSTWO, zawiść, zatracanie się w świecie roszczeń.

W ciągu 13 dni fali nie raz przyjdzie nam się zmierzyć z tematyką zaufania i podejrzliwości, nadopiekuńczości i oschłości, finansowego bezpieczeństwa i roszczeń, jak również niskowartościowania siebie, poczucia bycia niegodnym, aby coś otrzymać, krygowania się – chcesz, ale wstydzisz się wziąć, oraz zaborczości – to mi się należy!

To, co jest szczególnie ważne dla twojego duchowego wzrastania, będzie powracać tak długo, aż rozpoznasz, co chce ci powiedzieć dane doświadczenie. Jest bez znaczenia, czy odkryjesz coś na drodze mentalnej, emocjonalnej czy fizycznej. Wiedz, że w twoim życiu nie ma żadnych zbiegów okoliczności. Twój osobisty wzorzec uzdrowienia i energia dnia zawsze pozostają w ścisłym związku. Zaburzenia na drodze indywidualnego rezonansu wywołuje jedynie twoje negatywne nastawienie do zmian. Dlatego zaufaj mądrości życia i miej dużo cierpliwości do siebie.


Tematy do przepracowania

● KOMPLEKS matki. Zazwyczaj występuje on wśród osób, których matki były dominujące, władcze, surowe, a przy tym bardzo kochające. Takie ambiwalentne uczucia okazywane przez matkę wywoływały silne emocje u dziecka i w efekcie mogły doprowadzić do utrwalenia się kompleksów, które mogły przełożyć się na ich późniejsze podejście do partnerek/partnerów życiowych, własnych dzieci, wnuków. Kobiety dotknięte „kompleksem matki” dość często są słabe psychicznie, niezaradne, nazbyt dziewczęce a mało kobiece. W przypadku mężczyzn „kompleks matki” prowadzi do niedorozwoju męskiej tożsamości, wykazywania kobiecego typu usposobienia i wchodzenia w związki, w których są zależni od swoich partnerek.

● Niska SAMOOCENA. Jeśli dotyczy to ciebie, zastanów się, czy w dzieciństwie nie wpajano ci, że dawanie jest szlachetniejsze od przyjmowania albo że na wszystko musisz sobie zasłużyć, np. „wyjdziesz na podwórko, jeśli pozbierasz zabawki”, „kupię ci to, jeśli będziesz mieć piątki na cenzurce” itp. To mogło sprawić, że swój dorosły świat zbudowałeś na przeświadczeniu, że musisz być samowystarczalny i tak będą podchodzisz do ludzi. Wiedz, że jak każdy człowiek zasługujesz na pochwały, zaszczyty, prezenty bez konieczności rewanżu.


Medycyna KROKODYLA

Nagualem Imix jest KROKODYL, przynoszący ludziom medycynę ufności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”

13-dniowe spektrum SMOKA

□ Fala SMOKA stawia przed tobą niewidzialną skrzynię skarbów, abyś nauczył się umiejętnie je wykorzystywać w życiu.
□ DZIESIĄTY dzień wskazuje, że czas skupić się na temacie uczuć i emocji w związkach.
□ DWUNASTY dzień przypomina, że mądrość życiową zdobywasz na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.
□ TRZYNASTY dzień zapowiada, że wolność osobista zawsze idzie w parze z ufnością – dopóki nie zaufasz sobie, nie poczujesz się wolnym człowiekiem.

Falę SMOKA otwiera kin z portalem – 1 Imix P /Czerwony Magnetyczny Smok P, który odzwierciedla to, co najlepsze i to, co najgorsze w ludziach. Teraz bierze pod lupę twoje zalety i słabości, sposób bycia, nawyki, kompleksy. Energia portalu wzmacnia siłę przekazu kinu.

19.05.2022