Listy
Miesiąc Jaguara…

DZIEWIĄTY miesiąc naprowadzania
● Czas prób i przeciwności
● Co dalej?...7 marca – 3 kwietnia 2022

Dziewiąty miesiąc roku pełni rolę drogowskazu. – Dotarliśmy do rozstaju dróg i czas wybrać dalszą drogę. Impulsy z poziomu „9” pomagają przełamać chaos i naprowadzają na drogę urzeczywistnienia tegorocznych planów. Stąd nie należy skupiać całej uwagi na mrożących krew w żyłach zdarzeniach. O wiele ważniejsze są procesy naprawcze, choć czasami i one mogą wyrażać się poprzez krach, rozczarowanie czy masowe zagrożenie. Coraz częściej jest to jedyny sposób, umożliwiający ludziom i światu otrzeźwienie.

W tym miesiącu na plan pierwszy wysuwa się kwestia lojalności wobec innych, szczególnie tych, z którymi na planie indywidualnym jesteśmy powiązani uczuciowo, zawodowo czy poprzez wspólne projekty, a na planie zbiorowym – poprzez zawarte umowy. Trzeba dotrzymać zobowiązań bez względu na to, jak bardzo będzie to uciążliwe. (Heksagram praprzyczyny 37, „Wspólnota” /Pu R’Tsy Yang,
● Energią nośną dziewiątego miesiąca jest Żółta Rytmiczna Gwiazda /6 Lamat, wyjątkowo drobiazgowy kontroler, przed którym nie uchowa się żaden szczegół.

● Solarny odcinek roku jest czasem prób i przeciwności. Trzeba liczyć się ze wszystkim, pamiętając, że przeciwności zawsze można obrócić na korzyść. Ważne aby zachować umiar, elastyczność i hart ducha.


7.03.2022