Listy
Medycyna Borsuka...

KAN – Fala ZIARNA


Okres: 22 stycznia – 3 lutego 2022

Fala Żółtego ZIARNA wprowadziła nas w przestrzeń uświadomienia, kreatywności i ekspansji nowego życia. Tu kluczową tematyką jest wiara we własne siły, odwaga do wypróbowania nowych możliwości, praca nad efektywnością, a problematyką – egocentryzm, nieufność, chowanie się za plecami innych, lęk przed podjęciem ryzyka, przesadne zabezpieczenia. Tak już jest, że te same mury, które gwarantują ludziom poczucie pozornego bezpieczeństwa, stwarzają jednocześnie bariery na drodze postępu i spełnienia planów.

Energia nośna fali kładzie szczególny nacisk na to, co duchowe i co jest najbardziej pomijane przez ludzi. Dlatego ci, którzy pragną się rozwijać, wzrastać duchowo, rozszerzać wiedzę i poznawać nowe przestrzenie, będą odczuwać niesłabnący zapał do pracy i radość z poczynionych postępów. Natomiast ci, którzy gonią za ułudą, zaprzeczają faktom, szkodzą sobie i innym, wcześniej czy później spotkają się z bolesnymi odzwierciedleniami własnych iluzji, lęków, wyborów, postaw.
► Teraz – jako świadomy podróżnik w czasie i przestrzeni, sprecyzuj swoje motywacje i plany bardzo konkretnie, zachowując dużą dozę realizmu. Nie możesz oczekiwać, aby ktoś zrobił coś za ciebie, albo coś, co pochodzi z zewnątrz, załatwiło za ciebie trudne kwestie. Wiedz, że twoje szczere intencje i siewne myśli mają naturalną inteligencję, która potrafi przebić się przez barykady skostniałych oczekiwań – podobnie jak ziarno, które – kierowane nieznaną siłą – jest zdolne przebić się przez ciemne warstwy gleby do słońca. Jeśli z podobną determinacją będziesz pielęgnować ziarno swojej wewnętrznej prawdy, przyczynisz się do tego, że coraz więcej prawdy będzie docierać do twojego otoczenia. Kiedy ty się zmienisz, zaczną zmieniać się ludzie wokół ciebie. Dzięki tak prostej magii otworzą się przed tobą nowe, niepowtarzalne możliwości samorealizacji i przemiany otaczającej cię rzeczywistości.

Energia ZIARNA jest obecna w każdym twoim teraz, objawia się zawsze we właściwym czasie, jest najbardziej postępowa, wnosi najwyższe treści duchowe do życia i nanosi najwięcej poprawek na planie twojej inkarnacji.


Medycyna BORSUKA

Nagualem KAN jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.13-dniowe spektrum fali

Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie przemądrzałym. Uważaj, aby nie dać się zaskoczyć. Podczas codziennych kontaktów z ludźmi zwracaj uwagę na dwa spolaryzowane potencjały świadomości u ludzi, zapisane w krzyży powiązań, czyli Żółtego ZIARNA i Czerwonej ZIEMI. Patrząc z duchowej perspektywy, w swoim środowisku jesteś tym, który uświadamia i przynosi dobrą nowinę (pieczęć Ziarna) i tym, który zachęca do wspólnych działań (pieczęć Ziemi).

● W świadomości Żółtego ZIARNA
wzorzec światła odzwierciedla się poprzez odwagę do wypróbowania nowych możliwości, zapał do pracy, zaangażowanie w realizację wspólnych przedsięwzięć, a wzorzec cienia – poprzez podejrzliwość, wietrzenie lub bagatelizowanie zagrożeń, chwiejność poglądów, lęk przed podjęciem wyzwania.

● W świadomości Czerwonej ZIEMI
wzorzec światła odzwierciedla się poprzez realistycznie podejście do spraw, talent organizacyjny, uczynność, odpowiedzialność, a wzorzec cienia – poprzez bujanie w obłokach, przejaskrawianie faktów, wyciąganie pochopnych wniosków, fanatyzm.

24.01.2022