Listy
Inteligencja mistyczna...


CHUEN – Fala MAŁPY
● Nie bierz życia tak poważnie24 kwietnia – 6 maja 2021

Fala Niebieskiej MAŁPY kolejny raz otworzyła przed nami przestrzeń wiedzy spirytualnej i inteligencji mistycznej. Z tego poziomu płyną silne impulsy dopingujące ludzi do demaskowania zakłamania, knowań ego, jak również mitu tzw. „czarnej magii” oraz wyolbrzymionej mocy fałszywych autorytetów począwszy od sfery duchowej, przez naukową po fizyczną. To, co metaforycznie określa się „czarną magią”, bazuje na energii lęku, niemocy, zastraszeniu, np. żonglowanie pandemią; dla porównania „biała magia” opiera się na energii miłości jako sztuce kreacji w duchu wspólnego dobra, np. medytacje. W rzeczywistości „magia” jest techniką telepatycznego przekazu informacji na określonej częstotliwości fal mózgowych. Sposób wykorzystania tej techniki zależy od woli i intencji ludzi.

W spektrum Fali Chuen (czyt. człen) zawsze wyłania się wiele niejasności i tendencja do wynaturzania potencjału duchowego w kierunku postrzegania świata w sposób dość irracjonalny. To z kolei wyzwala w człowieku poczucie osaczenia, uwięzienia w pułapce życia. Wtedy jest mu trudno poczuć grunt pod nogami, znaleźć stabilny punkt oparcia. Ten stan będzie utrzymywać się dopóty, dopóki nie weźmie pod lupę swojego zaślepienia, zalęknienia, naiwności.

Teraz warto chuchać na zimne. Zostaw sobie czas na głębsze przemyślenia, przyjrzyj się swoim poglądom, zbadaj gruntownie źródło, z którego czerpiesz wiedzę. Wiedz, że tam gdzie zamkną się jedne drzwi, otworzą się drugie – w nowe, nieznane ci jeszcze przestrzenie. Odważ się je poznać… Pod znakiem zapytania warto też postawić prorocze wizje zarówno te katastroficzne, jak i idylliczne. I zapytać siebie: co one mi dają? Te pierwsze mogą kodować strach i poczucie bezsiły, te drugie wprawiać w stan biernego wyczekiwania na mannę z nieba.

Tym, co się teraz liczy, jest wiedza sama w sobie, dociekliwość, elastyczność myślenia, poczucie humoru, radość życia. – „Nie bierz życia tak strasznie poważnie! Pamiętaj, że człowiek żyje po to, żeby mieć z życia radość!” Powiedz: co sprawiłoby ci prawdziwą radość?Medycyna MAŁPY

Nagualem Chuen jest MAŁPA, przynosząca ludziom medycynę elastyczności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.Wyzwanie na najbliższe dni

● Popatrz na dzieci i spróbuj przebudź w sobie lekkość, prostotę i dziecięcą ciekawość.

„Dziecko nie zraża się tym, że czasami się przewróci. Bawi się, podąża za impulsami, smakuje, próbuje i pyta tak długo, aż pojmie to, co dla niego nowe. Ty też podążaj za wewnętrznymi impulsami, nawet jeśli wydają ci się komiczne... Przyjrzyj się swojej sytuacji i nurtującym cię sprawom z różnych stron i otwórz się na inspirujące doświadczenia. W ten sposób zostaną ci udostępnione nowe wglądy i drogi”... (Za Wyrocznia Majów, rozdz. „Chuen”)
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Pawłowi z Kalisza. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.

25.04.2021