Listy
Medycyna Sowy…

CIB – Fala WOJOWNIKA
● Twój królewski trakt do suwerenności
● Info dot. kalendarza na 2021Okres: 11 – 23 października 2020

Fala Żółtego WOJOWNIKA jest czasem bilansowania jednostkowych i kolektywnych działań ludzi w Żółtym Zamku Uświadomienia (okres 2.09.–23.10.2021). Jeśli coś cię szczególnie poruszy w ciągu 13 dni fali, sięgnij do swoich notatek i zobacz, co działo się w trzech poprzednich falach – Ziemi, Psa i Nocy. Tam mogą skrywać się konkretne wskazówki, które umknęły twojej uwadze. W każdej „żółtej fali” ustalany jest aktualny poziom dojrzałości duchowej człowieka w odniesieniu do jego doskonałego wzorca narodzin. Dlatego los – „ganiąc” nas lub „chwaląc”, będzie wskazywał nam drogę w kierunku nadrobienia zaniedbań i realizacji inkarnacyjnych zadań.

Fala WOJOWNIKA jest subtelnym kanałem komunikacji, umożliwiającym człowiekowi dostęp do wyższych poziomów świadomości. Ten próg może przekroczyć każdy, kto przezwycięży wewnętrzny opór ego i skoncentruje się na prawdzie serca. Tutaj liczy się świadomość celu, suwerenność myślenia, autentyczność, pokojowa strategia na życie, a problematyką są roszczenia, stronniczość, uzależnienie od łaski i niełaski innych, pieniactwo, żądza odwetu. Wiedz, że w tym spektrum każda jednostronność prowadzi do nadużyć, arogancji intelektualnej, powstawania luk w sferze racjonalnego rozpoznania.

Impulsy płynące z tego poziomu dopingują każdego z nas do skierowania uwagi ku ciemnej stronie życia, bo właśnie tam skrywa się indywidualny „królewski trakt” ku lepszej przyszłości. Bodźce CIB dodają nam odwagi do działania w zgodzie z naszą naturą i prawdziwymi potrzebami – ale bez wewnętrznej presji i mentalnych akrobacji. W przeciwnym razie nic z tego nie wyniknie. Teraz należy być czujnym i elastycznym, aby w każdej chwili móc przystosować się do gwałtownie zmieniających się okoliczności.

Uważaj więc na sygnały płynące do ciebie z otoczenia i to, co sam wysyłasz w przestrzeń. Czas, abyś sobie uświadomił, że „obecny system światowy z jego zwalczającymi się siłami i światopoglądami jest skonstruowany tak, by manipulować opinią publiczną, a nie pielęgnować jej zbiorową mądrość. W atmosferze sprywatyzowanych niby-prawd jest coraz trudniej odróżnić prawdę od kłamstwa. W sytuacji celowego zniekształcania informacji w taki sposób, by zdominować społeczeństwo, łatwo się zapomina, że ustanowiona wolność słowa nie służy temu, abyśmy mogli bez skrępowania rzucać mięsem. Choć problemem jest system światowy, nie zwalnia to nikogo z osobistej odpowiedzialności, lecz powinno nam uświadomić, że brak naszego spójnego głosu skutecznie utrwala zgubny system, w którym nie ma miejsca na serce i duszę”. (Za B.Lipton i S.Bhaerman, Przeskok ewolucyjny, s. 496-501)

● Obecne zamieszanie wokół koronoawirusa czy planu ratunku Ziemi, za którym stoi klimabiznes, są tego ewidentnymi przykładami.


Medycyna SOWY

Nagualem Cib jest SOWA, przynosząca ludziom medycynę światła w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum WOJOWNIKA

»Szybko nie znaczy dobrze. Pośpieszne działania i próby nakłaniania ludzi do przyjęcia twojego punktu widzenia są niewskazane. Pozwól sprawom rozwijać się zgodnie z ich naturą. Nie podejmuj prób, by przyspieszyć bieg wydarzeń.« (H. przyczynowy 53, „Powolny ruch do przodu”)
INFO dot. kalendarza na 2021

Kalendarz ścienny na 2021 rok ukaże się pod koniec listopada. W ubiegłym roku wiele osób nie zdążyło zakupić kalendarza, ponieważ cały nakład wyczerpał się przed końcem grudnia. Aby nie powtórzyła się podobna sytuacja, można już teraz złożyć orientacyjne zamówienie (zob. Oferta /W zapowiedzi). Gdy poznamy ostateczną cenę, każdą z zapisanych osób poprosimy o potwierdzenie zamówienia. Te osoby otrzymają kalendarz w pierwszej kolejności.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Agnieszce ze Świdnika □ Mirosławie i Andrzejowi z Warszawy □ Sabinie z Katowic □ Jolancie z Cieszyna. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.


12.10.2020