Listy
Medycyna Zająca…

CABAN – Fala Czerwonej ZIEMI
● Hologram przyszłości
● Caban to imię naszych myśli...Fala ZIEMI otwiera 52-dniową przestrzeń Żółtego Zamku Uświadomienia, któremu przewodzi 4 Ahau/Żółte Samoistne SŁOŃCE, stawiający na szacunek dla wszelkiego życia i uniwersalny kodeks etyczny.


Okres 2 – 14 września 2020

Teraz – z uwagi na zgubny trend w kierunku pogłębiania podziałów i uprzedmiotowienia człowieka, głównym tematem w Fali ZIEMI staje się socjalizacja i uziemienie na gruncie teraźniejszości. Czas zrzucić woal zapomnienia i dokonać głębokiej korekty w sferze podejścia do ludzi i życia. „Nie można wyolbrzymiać Dobra ani bagatelizować Zła”, bo to doprowadzi ludzkość do zguby. Mamy dwie możliwości: możemy wybrać ścieżkę wspólnego dobra i życia w prawdzie albo ścieżkę zniewolenia i agresji. Jeśli pójdziemy drogą pokojowego współistnienia, przyciągniemy do przestrzeni harmonię. A kiedy pójdziemy drogą nienawiści i przemocy, przyciągniemy cierpienie i zakotwiczymy się w hologramie ponurych scenariuszy przyszłości.

● Majowie powiadają, że CABAN to imię naszych MYŚLI, zwyczajów, tradycji. Jak czytamy w księdze Popol Vuh, przed naszym światem istniały cztery inne, które uległy zagładzie. Piąty świat, w którym obecnie żyjemy, powstał w dniu Caban, Czerwonej Ziemi. Proroctwo Majów zapowiadało, że jeśli ludzie będą pielęgnować uczucia i dobre myśli, piąty świat przetrwa. A jeśli zaczną naruszać święte prawa i zwalczać się nawzajem, piąty świat unicestwią żywioły.

Impulsy wychodzące ze spektrum Czerwonej ZIEMI będą ustawiać przed nami mentalne drogowskazy i wyczulać nas na fanatyzm, obłudę, tendencję do wyciągania pochopnych wniosków, bujanie w obłokach, bezmyślne uleganie magii „pięknych” słów i iluzorycznych obietnic. Wszystko to pokazuje złudne obrazy, pochodzące ze światów ułudy i chciejstwa.

Stąd tak ważne jest przebudzenie ducha wspólnoty i odnalezienie swojego miejsca wśród ludzi. Zacznij przesyłać energię tam, gdzie najbardziej iskrzy. Staraj się przemawiać do serc i umysłów ludzi. Zwracaj uwagę na znaki i przysłowiowe zbiegi okoliczności, w których odzwierciedla się synergetyczne oddziaływanie przeznaczenia. Stanowią one znak, że teraz nadarza się sposobność, by przejść do działania. W ten sposób CABAN naprowadza cię na osoby o podobnych zainteresowaniach i sposobie patrzenia na życie.

„Jesteś radiostacją, która emituje pokój i dobrą wolę dla całej ludzkości… Wielu nauczy się, że nie można rządzić ludźmi żelazną ręką, kiedy przekona się, że kontrola, którą tak chcą mieć nad innymi, obraca się przeciwko nim i ich zwycięża”. (Saint Germain, Złota Księga)


Medycyna ZAJĄCA

Nagualem Caban jest ZAJĄC, który przynosi ludziom medycynę ofiarności i poświęcenia. Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”..
13-dniowe spektrum ZIEMI

Uświadom sobie, że to ty wybrałeś sobie swoją rodzinę, czas, miejsce, środowisko, kraj na obecną inkarnację, więc zamiast narzekać, zapuść korzenie tam, gdzie jesteś i zacznij robić to, co do ciebie należy.
● Na marginesie ciekawostka: w Fali Caban urodził się m.in. □ Lech Wałęsa /3 Wicher □ Jarosław Kaczyński /10 Łącznik □ Donald Tusk /13 Księżyc; w jej spektrum zostały zarejestrowane partie PiS i PO oraz związek NSZZ „Solidarność”.


Data publikacji: 2.09.2020