Listy
Medycyna Borsuka...

KAN – Fala ZIARNA
● Wyjście naprzeciw ● Pokusa pójścia na skrótyOkres: 20 sierpnia – 1 września 2020

Fala Żółtego ZIARNA nanosi najwięcej poprawek na planie inkarnacji. Tutaj skupia się 10 energetycznych punktów nawigacji (portali), które naprowadzają nas na drogę do urzeczywistnienia celu i wypełniania zobowiązań względem innych. W tym spektrum kluczową tematyką jest wiara we własne siły, odwaga do wypróbowania nowych możliwości oraz praca nad efektywnością, zaś problematyką są przesadne zabezpieczenia, chorobliwa asekuracja, egocentryzm, nieufność, chowanie się za plecami innych, lęk przed podjęciem ryzyka.

W Fali ZIARNA oddziałują siły, kładące szczególny nacisk na to, co duchowe. Dlatego ten, kto goni za ułudą i zaniedbuje swoje zadania, wcześniej czy później spotka się z bolesnymi odzwierciedleniami swoich postaw. Natomiast ten, kto pragnie się rozwijać, będzie odczuwał niesłabnący zapał do pracy i radość z poczynionych postępów. Energia ZIARNA jest obecna w każdym twoim teraz, objawia się zawsze we właściwym czasie, jest najbardziej postępowa, wnosi najwyższe treści duchowe do życia.

Jako świadomy podróżnik w czasie i przestrzeni powinieneś bardzo konkretnie sprecyzować swoje motywacje i plany, zachowując dużą dozę realizmu. Nie możesz oczekiwać, aby ktoś zrobił coś za ciebie, albo coś, co pochodzi z zewnątrz, załatwiło za ciebie trudne sprawy. Twoje szczere intencje i siewne myśli mają naturalną inteligencję, która potrafi przebić się przez barykady skostniałych oczekiwań, światopoglądów, wymuszonej poprawności – podobnie jak ziarno, które – kierowane nieznaną siłą – jest zdolne przebić się przez ciemne warstwy gleby do słońca. Jeśli będziesz z podobną determinacją pielęgnować ziarno swojej wewnętrznej prawdy, przyczynisz się do tego, że coraz więcej prawdy będzie docierać do twojego otoczenia. Wielkie zmiany zaczynają się zawsze od jednostki. Kiedy ty się zmienisz, zaczną zmieniać się również ludzie wokół ciebie. Dzięki tak prostej magii otworzą się przed tobą nowe, niepowtarzalne możliwości samorealizacji i przemiany otaczającej cię rzeczywistości.


Medycyna BORSUKA

Nagualem KAN jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.
Główny MOTYW wyzwań

Heksagram przyczynowy 44, „Wyjście naprzeciw ○ Tolerancja ○ Pokusa”:

»Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie przemądrzałym i upartym. Uważaj więc, aby nie dać się zaskoczyć. Wykaż się działaniami opartymi na przyjacielskości, dobrej woli, konsekwencji i determinacji. Pamiętaj, że determinacja nie może prowadzić do kłótni. Najpierw skup się na korekcie własnych błędów, a nie na błędach innych. Zacznij brać pod uwagę interes innych ludzi.« (Za M.Piasecka i Pu R’Tsy Yang, I Cing)
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Łukaszowi z Warszawy □ Stanisławie z Terespola □ Barbarze z Gdańska □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Agnieszce ze Świdnika. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Każda Wasza „cegiełka” jest na bieżąco księgowana, a faktura przesłana na podany adres mailowy. ☼ W miesiącu sierpniu łączna kwota Darów wyniosła 246,00 PLN.