Listy
Medycyna Salamandry…

Chicchan – Fala WĘŻA
● Witalność ● Zaborczość ● Twarde zasady egoOkres: 12 – 24 lipca 2020

Fala WĘŻA wyznacza główny obszar i ramy naszych działań na najbliższe 13 dni. Tutaj wszystko kręci się wokół kultury osobistej, szacunku dla inności, tematyki zdrowia, symptomów psychosomatycznych, a problematyką są żądze, lekceważenie życia, zawiść, nietolerancja, intrygi. WĄŻ jako mistrz sztuki życia i sztuki przetrwania – z jednej strony kusi, zastawia pułapki, zwodzi, a z drugiej – budzi instynkt, daje znaki ostrzegawcze, uczy szybkiej reakcji.

»Kultura zachodnia, w której dorastałeś, odizolowała cię od subtelnej formy spostrzeżeń. Schemat funkcjonowania jest następujący: jeżeli tłumisz lub ignorujesz to, co cię wewnętrznie porusza, twoje ciało koduje wszystkie metafory i symbole tego, co stłumione. Potem manifestują się one pod postacią symptomów fizycznych, próbujących ci uświadomić istnienie problemów w psychice, z których nie zdajesz sobie sprawy.« (Za Wyrocznia Majów, A.Spilsbury i M.Bryner, Pulsar 2002)

Dziś nie ma dziedziny, która nie lekceważyłaby wartości życia. Człowiek coraz częściej jest traktowany jak bezimienna „maszyna”. Dobra „maszyna” to ta, która nie myśli, nie stawia pytań, posłusznie wykonuje polecenia, jest wiecznie sprawna. Od dłuższego już czasu nasila się proces odzierania ludzi z resztek godności, wymazywania poczucia tożsamości, płci, wiary, deptania wartości, tłumienia wolnej woli, poczucia jedności i przynależności do wspólnoty. Za sprawą egzekutorów ducha materializmu i zniewolenia do codziennego życia wkroczył terror psychiczny. Daje on o sobie znać wszędzie – w przestrzeni medialnej, na portalach społecznościowych, w korporacjach, miejscach pracy, szkołach, na uczelniach itd.

Impulsy wychodzące z poziomu Fali WĘŻA będą motywować cię do przetransformowania wszystkich negatywnych wzorców emocjonalno-mentalnych, wyżłobionych przez twoje wcześniejsze doświadczenia i niesłyszalne dla ucha sygnały środowiskowe kodowane przez podświadomość. Dlatego zacznij obserwować siebie, popatrz na swoje ciało, każdą najdrobniejszą dolegliwość, huśtawki nastrojów, złość, agresję, bezsilność od tej właśnie strony i naucz się czytać znaki swego ciała. W ten sposób zyskasz cenne wskazówki, w którym „sektorze” świadomości blokujesz naturalną cyrkulację energii witalnej. Jeśli będziesz się przed tym wzbraniać, stanie się kwestią czasu, kiedy ciało powie „dość”. Dlatego nie przeciągaj struny. – Czerwony WĄŻ jest mistrzem sztuki życia. Jeśli podejmiesz z nim świadomą współpracę, to w każdej pozornie beznadziejnej sytuacji rzuci ci linę ratunkową i wyciągnie cię z największej opresji.

□ W niedzielę,12 lipca br., w pierwszym dniu Fali WĘŻA odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich w naszym kraju.


Medycyna SALAMANDRY

Duchowym pomocnikiem WĘŻA jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę przebaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum Chicchan

W Fali WĘŻA znajduje się dziesięć aktywnych portali, przez które docierają na Ziemię potężne wiązki energii, naprowadzające społeczność ziemską na właściwe tory ewolucji i bezpośrednią drogę do celu.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Danucie ze Zgorzelca □ Monice z Iławy □ Janinie z Poznania □ Halinie z Wołczyna □ Elżbiecie z Frankfurtu □ Sabinie z Katowic □ Iwonie z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Łączna kwota darowizn w lipcu wyniosła 495,00 PLN. ☼ Każda Wasza „cegiełka” jest na bieżąco księgowana, a faktura przesłana na podany adres mailowy.


10.07.2020