Listy
Medycyna PSZCZOŁY…

Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Dojrzałość życiowa ● Decyzje i odpowiedzialnośćOkres: 29.06. –11.07.2020

Fala Żółtego CZŁOWIEKA wprowadza nas w spektrum wewnętrznej reorganizacji, wolności wyboru i odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Tu zgodnie z prawem rezonansów obowiązuje zasada „podobne przyciąga podobne”, a w centrum uwagi jest pojedynczy człowiek, rodzina, lokalna społeczność. W tej przestrzeni dokonuje się podsumowanie naszych działań w trzech poprzednich falach, a główną problematyką jest pycha, obłuda, maskowana zaborczość, anielskość na pokaz oraz podatność na sugestie i manipulacje. Dlatego adekwatnie do naszych wcześniejszych postaw i działań albo spotkają nas nagrody za nasze starania, albo bolesne zawody i rozczarowania.

Jeśli jesteś w konflikcie z samym sobą lub jakąś osobą, użyj niewidzialnej „miotły” do wymiecenia z głowy negatywnych wspomnień, emocjonalnych zranień, sztywnych postanowień, które nikomu nie służą, a najmniej tobie. W ten sposób zrobisz miejsce na nowe spostrzeżenia i otworzysz swoje serce na ludzi.

»Dlatego ucz się tego, czego chcesz się uczyć, ale rób to starannie. Wejdź w swoje doznania najdokładniej jak potrafisz i wysysaj z nich esencję. Jeśli pozostaniesz na powierzchni, nic ci to nie przyniesie. Tylko głęboko przeżywane doświadczenie, da ci coś, co cię radykalnie odmieni.« – Nah Kin, kapłanka Majów i psycholog.

W chwili gdy zacznie ogarniać cię poczucie bezsilności i wewnętrznego wypalenia, reaguj szybko i zdecydowanie. Rozluźnij mięśnie i zrób 10 oddechów „USTA–NOS” – wdech ustami, wydech nosem. Ćwiczenie to budzi optymizm, humor, entuzjazm; „spala” to, co hamuje postęp, reguluje procesy trawienne, harmonizuje splot słoneczny. Jeśli z twoich ust wymkną się słowa „żółć mnie zalewa” – będzie to znak, że popadasz w dysharmonię.

● UWAGA:
Zgodnie w ubiegłoroczną zapowiedzią, od tego roku nie będą ukazywać się coroczne prognozy „Co przyniesie rok”... Natomiast „Kalendarz 13 Księżyców na 2020/21” jest już w sprzedaży.
● W numerze 8 miesięcznika „Nieznany Świat” ukaże się artykuł Hanny Kotwickiej nt. roku Niebieskiego Biegunowego Wichru.


Medycyna PSZCZOŁY

Nagualem EB jest PSZCZOŁA, przynosząca ludziom medycynę uwolnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Tu będziesz dostawać cenne wskazówki dotyczące poziomu twojej dojrzałości inakrnacyjnej i odporności na sugestie i naciski z zewnątrz.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Danucie ze Zgorzelca □ Adamowi z Poznania □ Katarzynie z Warszawy □ Alinie ze Szczecina. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Łączna kwota darowizn w czerwcu wyniosła 279,50 PLN. ☼ Każda Wasza „cegiełka” jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.

29.06.202