Listy
Medycyna Skunksa...

CAUAC – Fala WICHRU
● Ignorowanie przeszkód
● Zamęt w głowachOkres: 16 – 28.06.2020

Fala Niebieskiego Wichru dynamizuje proces przemian w sferze relacji między ludźmi. Wszystkie destruktywne programy i stare wzorce zachowań są tu wynoszone na powierzchnię, aby ludzie się opamiętali i zaczęli je zmieniać. Energia nośna fali przyciąga do przestrzeni chmury burzowe, które powstały z ludzkich lęków, zagłuszania uniwersalnej prawdy i oporu przed zmianami. Jednak po każdej burzy dziejowej, wcześniej czy później znów zaświeci słońce. Ważne, aby być świadomym toczących się w tle procesów i nie stracić wiary i nadziei.

„Założenie o własnej bezsilności jest prostą drogą do zrzucenia z siebie odpowiedzialności za wiele spraw. W dzisiejszym świecie, któremu przydałby się dobry psychoterapeuta, nie potrzeba jeszcze jednej ideologii ani teorii ewolucji, lecz praktyka i współodpowiedzialność" /za B.Lipton & S.Bhaerman, Przeskok ewolucyjny.

Większość ludzi skupia uwagę na zewnętrznych skutkach, bo są one widoczne i uciążliwe, a nie na ich przyczynie skrywającej się w tle. To sprawia, że w ich głowach panuje zamęt i łatwo nimi sterować. Stosunkowo nieliczni są zdolni samodzielnie myśleć, wnikać głębiej. Takie osoby są dociekliwe, otwarte na różnorodne punkty widzenia, potrafią wyciągać krytyczne wnioski i mieć własne zdanie.

Dziś, poważnym problemem jest postępująca demoralizacja. Osoba zdemoralizowana nie jest w stanie oszacować prawdziwych informacji. Fakty, zdjęcia, relacje na żywo, namacalne dowody nic jej nie mówią – ona funkcjonuje jak w transie. Dopiero gdy los ją personalnie doświadczy – zrozumie, w jak wielkim tkwiła obłędzie. Chaos informacyjny jest obecnie tak wielki, że trudno jest odróżnić prawdę od kłamstwa. Za tym nie stoją jednak rządy, lecz obce siły, próbujące zaprowadzić nowy ład społeczny, oparty na zastraszeniu.

Ostrzeżeniem niech będzie bunt młodych, „gniewnych” w Seattle, w stanie Washington. Przejęli oni miasto, zapowiedzieli nowy komunistyczny ład, ogłosili niepodległość, zlikwidowali policję, a porządku na ulicach strzegą uzbrojeni wolontariusze. Od mieszkańców żądają dostarczania im jedzenia wegetariańskiego. Każdy, kto opuszcza miasto musi zapłacić haracz w wysokości 10 dolarów przy każdorazowym przekroczeniu granicy. Koniec świata !

»Ignorowanie przeszkód może być bardzo groźne,
a fanatyczne parcie naprzód kończy się porażką.«

● W ostatnim dniu Fali Wichru, w znaku 13 Chuen /Niebieskiej Kosmicznej Małpy odbędą się w Polsce wybory prezydenckie.


Medycyna SKUNKSA

Nagualem Cauac jest SKUNKS, przynoszący ludziom medycynę odgraniczenia i obrony. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Gdy przed tobą spiętrzają się przeszkody, nie próbuj ich forsować. Najpierw przemyśl dalsze postępowanie i zastanów się, bo może ty sam przyciągasz niekorzystne dla siebie sytuacje i wciągasz w to inne osoby. Wykaż się siłą ducha i znajdź rozsądny kompromis. (Heks. interakcji 39, „Przeciwności” / za M. Piasecka, I Cing)
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Monice z Iławy □ Agnieszce ze Świdnika □ Jolancie z Cieszyna. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.


Data publikacji: 16.06.2020