Listy
Medycyna GOŁĘBIA...

● Ahau, Fala SŁOŃCA
● Nie oczekuj cudów, lecz sam ich dokonajOkres: 8 – 20 maja 2020

Fala SŁOŃCA bilansuje działania ludzi w trzech poprzednich falach i stanowi źródło najbardziej uświadamiającej, pouczającej i kreatywnej energii. Z tego spektrum wychodzą inspirujące impulsy, dzięki którym inteligencja człowieka dostraja się do wyższych poziomów świadomości. Tu solarnym logo jest bezinteresowna miłość i prawda. Mądrość Ahau uczy: „Szanuj człowieka za to, że jest, a nie kim jest”.

W tej przestrzeni liczy się świadomość celu, czystość zamiarów, zdolność wybaczenia i operatywność, zaś problematyką jest zaślepienie, fałszywe oczekiwania, uwarunkowania tak–ale, albo–albo. Wszystko, co wydarzy się w ciągu kolejnych 13 dni, będzie miało związek z procesem rozświetlania indywidualnych i kolektywnych cieni oraz rozbłyskiem celu, do którego zmierzamy jako jednostka i społeczność. Cień to twoje niedostrzegane oblicza, niezałatwione sprawy, podświadome lęki, osądy, ograniczenia i wszystkie przemilczane lub tłumione kwestie. To stoi na drodze do spełnienia i pokojowej komunikacji między ludźmi.

Jak pokazuje życie, wielu pośród nas zapętliło się w matrycy niemożności, negatywnych przekonań, lęków egzystencjalnych, pamiętliwości i zwątpienia, i nie zdaje sobie sprawy, że największym więzieniem bywa ich własny umysł. Dopiero gdy człowiek odważy się zacząć samodzielnie myśleć, dostrzeże, w jak wielkim stopniu jego zachowaniami kierowały samoutrwalające się schematy umysłowe, cudze przekonania i dominujące światopoglądy. Wtedy będzie zdolny rozwinąć zdolność wnikliwej analizy faktów i uwolnić się od kajdan wmówionej mu winy, wstydu, sztucznych autorytetów i opartych na nich instytucji. (Za Przeskok ewolucyjny, B.Lipton i S.Bhaerman)


Medycyna GOŁĘBIA

W duchowym świecie zwierząt nagualem Ahau jest MOTYL oraz GOŁĄB, przynoszący ludziom medycynę bezinteresowności i pokoju. Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowy okres faliFala SŁOŃCA jest kolebką Wydawnictwa Pulsar - tu 12.02.2001 - w dniu 1 Ahau, rozpoczęliśmy naszą działalność. Teraz, 8 maja 2020 – w pierwszym dniu fali, świętujemy nasze galaktyczne urodziny. Kończymy 27 tzolkinowskich lat i na spirali Czasu rozpoczynamy 28. obieg. Aby nie zrodziło się niezrozumienie dodam, że solarne lata odlicza się w rytmie 365 dni, a lata galaktyczne w rytmie 260 dni.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w mojej pracy nad rozpowszechnianiem wiedzy i podtrzymaniem w ludziach nadziei na lepsze jutro, w tym □ Marcinowi z Hrubieszowa □ Szymonowi z Lublina □ Agnieszce z Wołowa □ Annie z Babimostu □ Alicji z Wrocławia. Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Pula Darów w maju wynosi: 180,00 PLN. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.


Data publikacji: 8.08.2020