Listy
Czas oczyszczania…

JEDENASTY miesiąc WĘŻA
● W maju wszystko się odmieniaOkres: 2 maja – 29 maja 2020

W każdym procesie przemian powstają odpady, które należy usunąć. Taką funkcję pełni miesiąc 11 - tu dokonuje się "spektralny wywóz śmieci”. „11” jest liczbą mistrzowską, dlatego jeśli ludzie podejdą do czekających ich wyzwań odpowiedzialnie i z dużą determinacją, uporają się ze wszystkim po mistrzowsku. Jedenasty, spektralny miesiąc to optymalny czas na rozładowanie napięć i zrównoważenie biegu spraw.
□ W zodiaku indiańskim patronem jedenastego miesiąca jest WĄŻ.
To, co w ciągu 28 dni przerazi cię lub rozjątrzy, będzie znakiem-informacją, że jest coś, czego dotąd nie zrozumiałeś. W takich sytuacjach należy zrobić krok do tyłu, przywołać wcześniejsze sytuacje i problematyczne kwestie, jeszcze raz przypatrzeć się im z tylu stron, ilu jest ludzi w otoczeniu, a potem rozważyć je pod kątem dobra ogółu i podjąć działania naprawcze. W przeciwnym razie napięcie będzie wciąż rosło i obciążało wszystkich bez wyjątku, aż w końcu dojdzie do gwałtownych tarć i wyładowań. ● W naszej przestrzeni w tym okresie przypadają wybory prezydenckie. Ich termin wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Energią nośną jedenastego miesiąca jest 8 Ix (czyt. iisz) – Biały Galaktyczny MAG na Fali Ręki, który obliguje do usuwania ognisk niezgody, demaskowanie zakłamania na polu praworządności i etycznych zasad współżycia.

Indywidualna praca z energią „11”

Przez 28 dni obserwuj siebie i osoby z otoczenia przez pryzmat spolaryzowanych cech liczby 11.

● Po JASNEJ stronie osobowości:
„11” odważnie patrzy w przyszłość, nie koduje żalu i uraz; na co dzień ma wiele stresów, ponieważ wykonuje bardzo potrzebną, lecz niewdzięczną pracę – rozbija skostniałe struktury i usuwa to, co zawadza na drodze; z natury nigdy się nie poddaje, czasami marudzi i krzyczy, ale pracuje dalej, bo chce naprawiać świat, pomagać, działać, dlatego pochwały i nagrody za jej ofiarność są zazwyczaj większe niż dla innych.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„11” to mistrz paniki, „małe żałosne ego”, osobowość neurotyczna; jest pamiętliwa, kłótliwa, zagubiona w sprzecznościach, niestała w poglądach i uczuciach; wszystko neguje, wciąż narzeka, wszystko krytykuje, pomawia ludzi; tam, gdzie się pojawi, sieje zamęt i niezgodę.


2.05.2020