Listy
Uzdrowienie...

MANIK – Fala RĘKI
● Chroń swój język przed złymi słowamiOkres: 25 kwietnia – 7 maja 2020

Poziom świadomości Niebieskiej RĘKI umożliwia nam dostęp do wiedzy o narzędziach uzdrowienia i mocy dokonań poprzez intensywne, niekiedy przytłaczające sytuacje i doznania. Dlatego lekcje, jakie będzie zadawać nam życie, będą odbijać się w zwierciadle dnia codziennego. Czasami możemy mieć wrażenie, że to, co robimy, jest pozbawione szansy powodzenia. Tak jednak nie jest. Impulsy płynące z tego spektrum dopingują nas do dokończenia rozpoczętych spraw, przejęcia odpowiedzialności za wypowiadane słowa i pracy nad systematycznością.

Nie dziwny się, jeśli przez najbliższe 13 dni aktywność będzie przeplatać się ze słomianym zapałem, mądre słowa z pustą paplaniną, prawda z obłudą, a świat stanie się areną oświeconych mówców i przewrotnych krzykaczy. Aby nie dać się ponieść cudzym fantazjom, należy zwracać uwagę na jakość wypowiadanych słów, chwiejność poglądów, puste obietnice, nadmierny słowotok celem odwrócenia uwagi od istoty problematyki.

»Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś« – R.W.Emerson.


Spektrum Fali RĘKI jest przejściem od jednego rozumienia do drugiego. Tutaj uaktywnia się potężna transformująca siła, która – jeśli zajdzie potrzeba, wprowadzi do naszego pozornie uporządkowanego życia zamęt, aby skłonić nas do wprowadzenia koniecznych zmian i ulepszeń.

Archetyp MANIK symbolizuje mądrego przewodnika, który naucza Prawdy, i medyka, który posiadł wiedzę o duchowych narzędziach uzdrowienia. Narzędzia te wyrażają się poprzez ducha Prawdy. Za tym symbolem skrywają się energie, których istotą jest kompleksowe uzdrawianie, włącznie z domykaniem starych spraw.

Sfera kompleksowego uzdrawiania – począwszy od zakresów czysto medycznych, poprzez codzienne ludzkie bolączki, a skończywszy na duchowych – stanowi cel naszych obecnych działań. Tutaj uzdrawia się także ciepłym słowem, przyjaznym gestem i zwykłą obecnością. Specyfiką tej fali jest głód wiedzy i wymóg dzielenia się z innymi swoimi spostrzeżeniami. Nie wszyscy są do tego zdolni. Ludzie niedojrzali, nie lubią dzielić się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Dlatego kluczową problematyką jest tutaj samolubstwo, skąpstwo, puste frazesy, truizm, szukanie sensacji.

»Dobra to maksyma, gdy słowa są proste, a ich sens głęboki« – Mencjusz.

Energia JELENIA

W duchowym świecie zwierząt pomocnikiem MANIK jest JELEŃ.


13-dniowe spektrum RĘKI

W codziennych kontaktach z ludźmi zwracaj uwagę na swoje zachowanie, np. czy podczas rozmowy potrafisz się skoncentrować, czy nie odpływasz gdzieś myślami albo nie wiesz, co zrobić z rękami. Twoja „skrępowanie” lub poczucie dyskomfortu może stworzyć receptywne pole, otwarte na przyjęcia każdej myśli i sugestii z zewnątrz. W takich chwilach otaczaj się światłem i wydaj polecenie świadomości, aby cię strzegła i chroniła na jawie i w każdej innej chwili, kiedy uśpiona jest twoja zdolność czuwania.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymaniem w ludziach nadziei na lepsze jutro, w tym □ Jolancie z Cieszyna □ Małgorzacie z Domaradza . ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.


Data publikacji: 25.04.2020