Listy
Medycyna Krokodyla…

IMIX – Fala SMOKA
● Nie trać wiary ● Kwestie odżywianiaOkres: 30 marca – 11 kwietnia 2020

Główną tematyką jest tutaj ufność i wiara we własne siły, zaś problematyką – egocentryzm, zatracania się w świecie roszczeń, osądzanie, pesymizm. Fala SMOKA odzwierciedla się to, co najlepsze w społeczeństwie i to, co najgorsze.

Zamiast zamartwiać się co będzie?, starajmy się dostrzegać to, co piękne w ludziach. Zobaczmy, jak wielkie pokłady dobra wyzwoliły się w nas w obliczu zagrożeń do życia. Trzymajmy się tego kursu, ćwiczmy samodyscyplinę i nie narzekajmy, że jest źle. Jest jak jest i musimy to przetrwać.


□ Duchowym pomocnikiem IMIX jest KROKODYL.
Kwestia ODŻYWIANIA

W spektrum energii SMOKA ważną kwestią jest temat ODŻYWIANIA i kultura spożywania posiłków, a teraz z uwagi na pandemię, także nadzwyczajna higiena zakupionych produktów spożywczych. Produkty w opakowaniach szklanych, metalowych i plastikowych warto umyć ciepłą wodą z dodatkiem detergentu, a pozostałe najlepiej poddać 2-3-dniowej „kwarantannie”.

Najnowsze badania wykazały, że na powierzchni papierowej koronawirus może przetrwać 24 godziny, na plastikowej i metalowej 2-3 dni.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem ponadczasowej wiedzy Majów i podtrzymaniem w ludziach nadziei na lepsze jutro, w tym □ Joannie z Żyrowej □ Agnieszce ze Świdnika □ Monice z Krakowa □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Jolancie z Cieszyna □ Barbarze z Kuźnicy □ Elżbiecie z Frankfurtu Monice z Iławy □ Sabinie z Katowic □ Marcinowi z Opola. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ W miesiącu marcu pula Waszych Darów wyniosła 1310,00 PLN. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.


30.03.2020