Listy
Co dalej?...

DZIEWIĄTY solarny miesiąc
● Czas decyzji
● Możliwość wyjścia z impasu7 marca – 3 kwietnia 2020

Dziewiąty miesiąc roku pełni rolę drogowskazu. Dotarliśmy do rozstaju dróg i czas wybrać dalszą drogę. Impulsy z poziomu „9” pomagają przełamać chaos i naprowadzają na drogę do urzeczywistnienia planów. Dlatego nie należy skupiać całej uwagi na mrożących krew w żyłach zdarzeniach. O wiele ważniejsze są procesy naprawcze, choć czasami i one mogą wyrażać się poprzez krach, rozczarowanie albo masowe zagrożenie. Coraz częściej jest to jedyny sposób, umożliwiający ludziom otrzeźwienie.

□ W naszej przestrzeni skutecznym „straszakiem” okazał się koronawirus. W obliczu zagrożenia dla zdrowia i życia doszło do zjednoczenia ponad podziałami. Kilka dni temu wirus dotarł do Polski.
□ Godna pochwały jest postawa zainfekowanego mężczyzny, który zachował się w sposób wzorcowy, jak również sprawność służb sanitarnych, które podjęły błyskawiczne działania zapobiegawcze.
Energią nośną dziewiątego miesiąca jest Białe Samoistne Zwierciadło /4 Etznab; jego domeną jest prawda, bezstronność, uczciwość.


Indywidualna praca z energią

Przez 28 dni obserwuj siebie i swoje otoczenie przez pryzmat spolaryzowanej osobowości „dziewiątki”.

● Po JASNEJ stronie osobowości:
„9” jest elastyczna, rezolutna, decyzyjna, sprawiedliwa w ocenie; wie, czego chce, emanuje spokojem, chętnie służy radą; w jej towarzystwie każdy czuje się dobrze.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„9” jest zarozumiała, lekkomyślna, porywcza, niechętna do zmian; wciąż trwa w przeszłości; żyje pod ustawiczną presją podejmowania decyzji – albo robi to nazbyt pochopnie, albo zbyt długo zwleka i wiele przez to traci.

□ Które z tych cech dostrzegasz u siebie?