Listy
Siła Ducha…

IK – Fala Białego WIATRU
● Inspiracja ● Wytrwałość ● Mitologia w realuOkres: 19 lutego – 3 marca 2020

Fala WIATRU przywołała do pola świadomości pierwotny porządek, w którym ujęte są wszystkie oczyszczające programy, zarówno te indywidualne, jak i kolektywne. Impulsy wychodzące z tego poziomu zachęcają każdego z nas do niwelowania napięć w przestrzeni dialogu, przezwyciężenia poczucia oddzielenia, które sami stworzyliśmy w swoich myślach, i delektowania się wolnością ducha i słowa.

Biały WIATR inspiruje nas do zmiany nastawienia do ludzi, wspiera siłę ducha, wyostrza spojrzenie, jak również przestrzega przed bezproduktywną wojną na słowa, jałowymi rozmowami na jeden temat i zatracaniem się w dzikich kampaniach przeciw sobie. To, co się teraz liczy, to silna osobowość, kultura osobista, moc słowa, odwaga do wyrażania własnego zdania oraz zdolność słuchania i usłyszenia. Natomiast największą słabością jest fanatyczna zawziętość, prostackie zachowanie, bezduszny egoizm, zamiłowanie do plotek, zdrada, zuchwałość, nienawiść. Sfera dialogu i kultury wypowiedzi jest najsłabszym ogniwem w przestrzeni międzyludzkiej.

W świadomości WIATRU wibruje duchowa klarowność oraz siła, która konsekwentnie kieruje indywidualnym procesem rozwoju człowieka. Dlatego teraz testowana jest także twoja wiarygodność i współbrzmienie między tym, co myślisz i czujesz, i tym, co mówisz i robisz. W tej fali zostanie ci ukazana panorama tego, co cię najbardziej ogranicza w konkretnej sytuacji. Jeśli otworzysz się na duchową inspirację, świadomość IK podsunie ci optymalne rozwiązania, jak pogodzić własne pomysły na życie z potrzebami innych ludzi. We współpracy z energią Ducha możesz stosunkowo szybko pozbyć się balastu – takiego jak żal, zazdrość, pożądanie, oczekiwanie, rozczarowanie, i zrobić zdecydowany krok naprzód na ścieżce duchowego wzrastania, ale musisz mocno trzymać się ziemi i pozostać całkowicie obecny w teraźniejszości.

Natomiast w przypadku oporu i negacji procesów naprawczych doświadczenia zebrane w tej fali mogą być bardzo dołujące, kiedy dotrą do wzorców cienia ciała przyczynowego. Tutaj zostanie skontrolowane, jak dalece utrudniasz realizację zadań swojej Duszy. ■ A teraz spójrz na siebie i powiedz: czy w codziennych kontaktach z ludźmi jesteś rozjemcą i aktywnym rzecznikiem pojednania, czy też mącicielem i pieniaczem.


Medycyna MYSZOŁOWA

Nagualem IK jest MYSZOŁÓW, który budzi czujność i przynosi medycynę równowagi. □ W indiańskiej sztuce uzdrawiania słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.

PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Danucie z Szymbarku □ Wioletcie z Ostrowca □ Jolancie z Cieszyna □ Renacie z Rzeszowa. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.
☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.


Data publikacji: 19.02.2020