Listy
Próba sił…

ÓSMY miesiąc SOKOŁA
Najgorętsza faza roku7 lutego – 6 marca 2020

W ÓSMYM miesiącu rozpoczyna się scalanie etapów tegorocznych działań i harmonizowanie toczących się procesów. Tu program roku wstępuje w fazę urzeczywistnienia, ale nic nie jest z góry przesądzone. Powodzenie planu zależy od stopnia zaangażowania ludzi. Nigdy nie wiadomo, kto wybierze konflikt, a kto pokojowe rozwiązanie.

Teraz wszystko jest ponownie brane pod lupę celem wychwycenia zagrożeń i ognisk zapalnych, np. w relacjach partnerskich, rodzinach, ruchach społecznych, trendach światowych itp. To, co mętne, niejasne, zakłócające jasność widzenia, zostanie odesłane do poprawki. Ósmy odcinek roku można przyrównać do układania puzzli i straży pożarnej postawionej w stan najwyższego pogotowia.
► Kalendarz wydarzeń:
□ 7.02. - Senat odrzucił źródło finansowania 13. emerytury.
□ W sobotę, 8 lutego, odbędzie się przed gmachem TK manifestacja poparcia dla reformy sądownictwa.
□ W KE za sprawą polskiej opozycji zostanie podjęta kolejna debata nad reformą polskiego wymiaru sprawiedliwości.
□ UE zajmie się również kwestią ograniczenia spożycia mięsa poprzez drastyczną podwyżkę cen; zmiany miałyby zostać wprowadzone za 2 lata.
□ Zakłócanie uroczystości w Pucku z udziałem prezydenta - "parada cieni" Muluc.
□ Znalezienie szczepionki na koronawirusa.


Siła nośna miesiąca

Siłą nośną galaktycznego odcinka roku jest 2 OC P, Bały Biegunowy PIES w portalu, co zapowiada solidną lekcję pokory i przestrzega przed dwulicowością, pychą i zdradą. □ Na Marginesie: Jest to kin narodzin Jana Pawła II

Indywidualna praca z energią

Przez 28 dni obserwuj siebie i swoje otoczenie przez pryzmat spolaryzowanej osobowości „ósemki” (kin narodzin nie ma tutaj znaczenia).

● Po JASNEJ stronie osobowości:
„8” uwielbia wprowadzać innowacje, zmieniać świat na lepsze, snuć śmiałe plany na przyszłość. Jej atutem jest wielowymiarowe patrzenie na życie i otwartość na inne punkty widzenia. Ma wyjątkową siłę przebicia, efektywność i moc sprawczą. Musi jednak uważać, bo im większa moc, tym silniejsze pokusy na drodze.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„8” pokazuje wyjątkowo wątpliwe morale; jest specjalistą od prowokowania problemów i sama zastawia na siebie pułapki; jest samolubna, oschła, chciwa, nieszczera; tyranizuje bliskich, jątrzy, snuje intrygi.– Dlatego lepiej zejść jej z drogi, niż z nią walczyć.

□ Które z tych cech dostrzegasz u siebie?


Data publikacji: 7.02.2020