Listy
Medycyna RYBY...

MULUC – Fala KSIĘŻYCA
● Księga PAMIĘCI
● Przyczyna i skutek ● Tajemniczy wirusOkres: 6 – 18 lutego 2020

Fala KSIĘŻYCA wprowadza nas w przestrzeń klarownego myślenia i światy intensywnych uczuć. Impulsy wychodzące z tego poziomu pomagają człowiekowi uwolnić się spod panowania ego, które, bazując na niezrozumieniu przeszłości, stawia się ponad innymi albo każe czuć się ofiarą. Jeśli ludzie się nie opamiętają, spotęgują się przykre zdarzenia, zacznie narastać gniew, bunt, wrogość, pojawi się strach, psychozy, walka o przetrwanie. W dzisiejszym świecie tak wielu pośród nas skupia się wyłącznie na sobie i udaje, że nie widzi i nie słyszy, co dzieje się na zewnątrz. Tymczasem dzień w dzień dostajemy sygnały i monity, aby zatrzymać się w tym dzikim pędzie po więcej i zastanowić się, dokąd to prowadzi.

● Obecnie takim znakiem ostrzegawczym jest KORONAWIRUS, który wydostał się z targu w Wuchan w Chinach. Świat usilnie poszukuje szczepionki, ale targ, na którym nie istnieją żadne normy sanitarne, nadal funkcjonuje. To, co się tam dzieje, przerasta wszelkie wyobrażenia. Zob. link youtu.be/RlzCYyXDTAM

● „Przestańmy udawać GŁUPCÓW, wmawiać sobie bezsilność i gapić się na swój palec zamiast na to, co on nam wskazuje... Światem zawładnęła nieboska trójca, obdarzona przerażającą mocą – materializm–pieniądz–maszyna. Nie tylko staliśmy się czcicielami materii, ale wręcz uznaliśmy ją za zbawiciela".

● Dziś uporczywie się nam wmawia, że uzbrojenie zagwarantuje nam bezpieczeństwo, lekarstwa zapewnią zdrowie, wzrost cen cukru zwalczy otyłość, drastyczne opodatkowanie mięsa zatrzyma ocieplenie klimatu, a mnożenie informacji przyniesie nam mądrość – na przekór wszystkim sygnałom, wskazującym, że to nieprawda. Nastał czas, aby zdjąć zadymione okulary i spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość realnie, bez wytężania rozumu i nadinterpretacji ze strony emocji i zmysłów.

● „Wielu ludzi zapomniało, co znaczy wspólne dobro, zatraciło orientację w codziennym SZUMIE informacyjnym i spowijającej ich mgle cynizmu i nauczyło się tłumić w sobie wewnętrzny głos tęsknoty za światem, w którym jest więcej miłości i zdrowego rozsądku. Głos ów tonie w manipulacyjnym dialogu między dwoma dogmatami, szczekającymi na siebie niczym zajadłe psy po dwóch stronach wyimaginowanej linii podziału. (…) Dzisiejsza cywilizacja ludzka idzie posłusznie tam, gdzie jest pieniądz. A gdyby tak, na odwrót, pieniądze szły tam, gdzie są ludzie”. (…) Uczmy się, że koniecznością drogi do uzdrowienia i przełomu jest zjednoczenie przeciwieństw, które nas podzieliły. Ludzie stają u progu zaakceptowania «jawnego przeznaczenia ludzkości», jakim jest – rola świadomych współtwórców rzeczywistości". (Za Lipton & Bhaermann, Przeskok ewolucyjny)


□ Fala KSIĘŻYCA, przywołując przestrzeń czasową fraktala 2006-2019, wypłukuje na powierzchnię treści, które wyłoniły się w roku 10 Maga (2015/16), i nie zostały uporządkowane na koniec 13-letniego cyklu Księżyca.


Księga PAMIĘCI i KRONIKI ŻYCIA

Na poziomie Muluc zapisana jest Księga Pamięci Ludzi i Kronika Życia każdego człowieka. Energia nośna fali, oddziałując na ludzką pamięć, odgrywa kluczową rolę w procesie przebudzenia. Fala KSIĘŻYCA wnosi do przestrzeni siłę oczyszczania podświadomości. Siła ta wypłukiuje na powierzchnię najdrobniejsze osady skrywające się w podświadomości, aby zmusić człowieka do przeglądu własnych cieni. Teraz największą pułapką, zastawianą przez inteligentne ego, jest ucieczka przed odpowiedzialnością, ciągłe rozpamiętywanie co by było gdyby, zasłanianie się dobrymi intencjami i usilne poszukiwanie „cudownych narzędzi na szczęście”, które wymazałyby nieprzepracowane lekcje z przeszłości i przyniosły spokój.


● W Fali Księżyca, w dniu 12 lutego mija 19 lat od rozpoczęcia działalności Wydawnictwa Pulsar i zaszczepienia ponadczasowej wiedzy Majów na gruncie polskim (data zał. 12.02.2001, kin 40 – 1 Ahau).

Medycyna RYBY

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. □ Nagualem Muluc jest RYBA.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Agnieszce z Zielonej Góry. ☼ Dobro zawsze powraca.
☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na adres mailowy.


Data publikacji: 6.02.2020