Listy
Medycyna SOWY...

CIB – Fala WOJOWNIKA
● Podróż w wewnętrzny lasOkres: 24 stycznia – 5 lutego 2020

Fala WOJOWNIKA to przestrzeń współpracy z najwyższym poziomem inteligencji twórczej. Jeśli otworzysz się na impulsy płynące z tego poziomu, zyskasz sposobność uwolnienia się od łaski i niełaski innych i stania się kowalem własnego losu.

Każdy dzień fali będzie wystawiać na próbę twoją wiarę we własne siły, którą masz albo której ci brak. Nie raz możesz znaleźć się w sytuacji, w której będziesz rozpaczliwie oczekiwać pomocy z zewnątrz, podczas gdy twoja wewnętrzna inteligencja – nazywana „boską naturą”, będzie kierować cię dokładnie tam, gdzie straciłeś z oczu swój cel.

W takich chwilach spróbuj wznieść się ponad zawężone horyzonty swojego myślenia, spójrz na siebie oczami domowników i osób, z którymi jesteś w konflikcie, i zweryfikuj swoje dotychczasowe nastawienie i podejście do problematyki życia. Prawdziwy „wojownik Cib” nie walczy mieczem, lecz mądrością. Wie, kiedy podjąć walkę, a kiedy się wycofać i przeczekać burzę emocji. Spokój i rozwaga to klucz do powodzenia we wszystkich nurtujących cię sprawach.

Zaufaj więc swojej intuicyjnej inteligencji i bez lęku zapuść się w wewnętrzny las swoich myśli i poznaj jego tajemnice, skrywające się w ciemności. Ciemność nie jest ani zła, ani dobra, ona po prostu jest i w tym tkwi tajemnica kształtowania własnego życia. Nadszedł czas, abyś wyniósł to na światło dzienne.

Odważ się zanurkować w ciemność, aby się z nią oswoić. Usiądź w spokojnym miejscu, zamknij oczy, wycisz rozbieganego ducha, a potem spójrz w lustro ciemności i dostrzeż w nim własny cień – swoje drugie oblicze, przelotne myśli, stłumione uczucia. Dzięki temu zrozumiesz, jak nieświadomie stwarzasz różnorodne okoliczności, wcale o tym nie wiedząc. Teraz masz możliwość uchwycić przyczyny dla skutków i stać się stwórcą nowych sytuacji życiowych.


Medycyna SOWY

Słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. □ W duchowym świecie Zwierząt pomocnikiem Cib jest SOWA.

13-dniowe spektrum WOJOWNIKA

Sytuacja na starcie fali: „Teraz możesz działać w pełnej zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą. Jeżeli tak będziesz postępować, skupiając się na tym, co jest pożyteczne dla ciebie i innych – nadejdzie powodzenie. A jeśli twoje nalegania znajdą się w konflikcie z twoimi prawdziwymi potrzebami, rezultaty będą niefortunne”. (Heksagram 25, „Prostota i Szczerość”).

Ukryty motyw: „Szybko nie znaczy dobrze. Pośpieszne działania są niewskazane, zwłaszcza wysiłki wpływania na innych i skłaniania ich do przyjęcia twojego punktu widzenia. Pozwól sprawom rozwijać się zgodnie z ich naturą. Nie podejmuj prób, aby przyspieszyć wydarzenia”. (53, „Powolny ruch do przodu”)


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Jolancie z Cieszyna. ☼ Dobro zawsze powraca.


Data publikacji: 24.01.2020