Listy
Medycyna Nietoperza…

AKBAL – Fala Niebieskiej NOCY
● Wgląd w siebie
● Chwilowe przeszkody ● Tajemnica sukcesuFala NOCY jest niezmierzonym polem potencjałów, jakie tkwią w głębi ludzkich uczuć i emocji. Na tym poziomie otwierają się kanały intuicji umożliwiające człowiekowi wgląd w misterium ludzkiego życia. Stąd płyną impulsy wskazujące mu drogę powrotu do jego spirytualnej mądrości. Ale najpierw trzeba przebić się przez przestrzeń kolektywnych złudzeń i zdemaskować światy osobistych braków.

Na tym polu czeka cię szczególny ziemski trening i nie raz możesz znaleźć się w sytuacjach ekstremalnych, ale dzięki temu nauczysz się funkcjonować z dala od narzuconych norm, zasad, poglądów, przebrzmiałych autorytetów. Dlatego odważ się wziąć pod lupę oznaki swoich wszystkich niedoborów, jak brak miłości, wolności, wsparcia, zrozumienia, pieniędzy i wszystkiego, co według ciebie jest brakiem, aby je przeniknąć i wypełnić bogactwem fizycznym i duchowym.

Aby nie stracić orientacji w czasie i przestrzeni wsłuchuj się w mowę snów i głos intuicji. Wszystko, czym jesteś, i wszystko, co w sobie skrywasz, począwszy od poglądów i przekonań aż po nadzieje i marzenia, odzwierciedla twoje osobiste pole snów i marzeń. Jeśli zaczniesz świadomie wykorzystywać te dary, twoje spostrzeżenia i decyzje będą bardzo trafne, choć z reguły niezrozumiałe dla najbliższych. Większość ludzi nie zdoła cię przeniknąć, co niektórzy zaczną cię nawet unikać. W ich oczach możesz uchodzić za dziwaka i ekscentryka. Nie powinieneś się tym zrażać. Twoja intuicja nigdy cię nie zawodzi.

Fali NOCY wspiera twoje starania w kierunku rozszerzenia pola świadomości, aby wyprowadzić cię z codziennych zależności i fizycznych ograniczeń. Tkwi w niej magiczna moc umożliwiająca dostęp do nieznanych ci potencjałów. Tu nie ma miejsca na stawianie na pierwszym planie roszczeń małego ego, narzekanie czy krytykę wszystkiego i wszystkich wokół. W przeciwnym razie do życia wkracza stres i widmo permanentnego zagrożenia ze strony wrogiego świata lub wyimaginowanego sprzysiężenia.


Zmysł ORIENTACJI

Nagualem Akbal jest NIETOPERZ – aktywny zawsze tam, gdzie budzi się ciemność.
13-dniowe spektrum NOCY

„Przeszkody, które napotykasz na drodze, są naturalnym elementem drogi, po której kroczysz. To dlatego, że wybrałaś sobie odległy i ambitny cel. Dobrze jest znaleźć doradcę, który pomógłby ci przeanalizować sytuację tak, abyś nie próbował od razu zwalczać przeszkód ani ich usuwać. Lepiej byłoby chwilowo się wycofać, aby przygotować się do działań. Powinieneś pomyśleć również o tym, czy nie uda się ich ominąć. Korzystne będzie zostawienie sobie czasu na przemyślenie sytuacji, zmodyfikowanie swojej strategii i spojrzenie w głąb siebie, by najpierw skorygować wady charakteru. (Za Pu’Rtsy Yang, I Cing, heksagram 39 „Przeszkoda”)Tajemnica sukcesu: „Twoje wysiłki mogą zostać uwieńczone sukcesem pod warunkiem, że pozostaniesz tak ostrożnym, jakbyś szedł teraz po kruchym lodzie. Jeśli podejmiesz zbędne ryzyko, wszystko pójdzie na marne”. (Heksagram przyczynowy 34, „Przed spełnieniem”)


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Jackowi z Głogowa □ Marii z Ostrowa Wlkp. □ Teresie i Barbarze z Bielska-Białej. ☼ Dobro zawsze powraca.

Data publikacji: 13.01.2020