Listy
Od 29.12.2019 do 10.01.2020...

Spektrum PSA
● Realistyczne podejście do życiaTutaj nadrzędnym celem jest utrzymanie równowagi emocjonalnej, zadaniem – zdystansowanie się do oczekiwań innych, problematyką – uległość, zaś wyzwaniem – przełamanie niepewności i lęku przed wyrażaniem własnych odczuć i potrzeb.

»OC/Biały PIES odznacza się wiernością i kolektywnie nacechowanym zachowaniem. Chociaż potrafi być bardzo samolubny i zazdrosny, to jednak na pierwszym planie stawia miłość płynącą prosto z serca. Często jest dużym wyzwaniem dla innych, bo zawsze „wywęszy” to, co gnije. Dla OC rodzina i przyjaciele są szczególnie ważni, ponieważ potrzebuje ich silnego emocjonalnego wsparcia. Gdy czuje się dobrze, jest chętny do pomocy, a przy tym wytrwały. Ale gdy popadnie w stres, narażony jest na niebezpieczeństwo zatracenia się w dramacie życia i postrzegania wszystkiego w czarnych barwach. Ważne jest, aby OC wyrażał emocje i uczucia, w przeciwnym razie zbyt szybko popada we frustrację. Jednak gdy działa ze szczerej potrzeby serca, zyskuje poczucie pewności, że postępuje zgodnie ze swoim przeznaczeniem.« (M.Wimmer, Majowie. Tkacze Czasu) ● Które z tych cech dostrzegasz u siebie, a które u osób z otoczenia?


Wskazówki na 13 dni

● Współczuj, ale nie bądź naiwny – 1 Pies.
● Nie daj się ponaglać – 2 Małpa.
● Nie sprzyjaj fałszywie – 3 Człowiek.
● Chroń swoją wolność – 4 Wędrowiec P.
● Nie wszystko złoto, co się świeci – 5 Mag.
● Ucz się mówić NIE nawet jeśli kochasz – 6 Orzeł.
● Zdaj się na inteligencję intuicyjną i zrzuć cudze ciężary – 7 Wojownik P.
● Zrewiduj swoje motywacje, trzymaj się mocno ziemi – 8 Ziemia.
● Odważ się być sobą – 9 Zwierciadło.
● Wnieś akcent świeżości do swojego domu – 10 Wicher.
● Przebacz tym, którzy sprawili ci zawód – 11 Słońce.
● Zadbaj o ciepłą atmosferę wokół siebie – 12 Smok.
● Mów otwarcie o swoich radościach, potrzebach i smutkach – 13 Wiatr.

Takie wyzwania będzie rzucać ci twoje środowisko, rodzina, znajomi, życie.


PRACA DOMOWA

► Także w tej fali zwróć uwagę na kiny z pieczęciami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia one się wiążą. Dzięki temu możesz uchwycić głębsze analogie i znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących cię kwestii. □ Szczegółowe wskazówki znajdziecie w podręczniku „Kod Inkarnacji”.

Data publikacji: 29.12.2019