Listy
Medycyna Salamandry…

Chicchan – Fala WĘŻA
● Imię Ognia twojej duszyOkres: 25 października – 6 listopada 2019

W spektrum Czerwonego WĘŻA/Chicchan zapisana jest wzorcowa kopia holistycznego planu uzdrowienia, który uwzględnia prawo przyczyny i skutku, każdą bioróżnorodność, czynniki subtelne i fizyczne, samoświadomość, wolę życia, sygnały środowiskowe itp. Tutaj w centrum uwagi jest życie samo w sobie, troska o ciało i zdrowie, jak również kwestie seksualności, prokreacji, żądzy, zawiści, lekceważenia godności...

Szamani mówią: – Chicchan to imię ognia twojej duszy. „Pozwól więc, aby spłonęły zbiory minionych doświadczeń, które już ci nie służą. Pozostawienie przeszłości, odpuszczenie i przebaczenie są uwalniającym płomieniem serca, który położy kres twoim cierpieniom. Jest niezmiernie ważne, abyś wciąż i wciąż pozostawiał za sobą Stare, by bez obciążeń móc kroczyć dalej”. (J.Ruland, Moc Zwierząt)

Dziś nie ma dziedziny, która nie lekceważyłaby wartości życia. Człowiek coraz częściej jest traktowany jak bezimienna „maszyna”. Dobra „maszyna” to ta, która nie myśli, nie stawia pytań, posłusznie wykonuje polecenia, jest wiecznie sprawna.
Obecnie trwa faza pozbawiania ludzi resztek samoświadomości, płci, wiary. Człowieka identyfikuje się po numerze PESEL, z dowodów usunięto adres zamieszkania, wprowadzono RODO, nie wolno wywoływać ludzi po nazwisku, do szkół wkracza terror psychiczny… Oto fakty: □ W Szkocji uczeń został usunięty ze szkoły za to, że twierdził, że są tylko dwie płcie – kobiety i mężczyźni, i nie chciał tego odwołać. □ Kanadyjskie linie lotnicze jako pierwsze na świecie wprowadziły zakaz zwracania się do pasażerów per pan/pani, bo ktoś może wyglądać jak kobieta a czuć się mężczyzną lub odwrotnie.

»Zdrowe społeczeństwo to społeczeństwo świadome.«


Medycyna SALAMANDRY

Słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum Chicchan

W Fali WĘŻA znajduje się dziesięć aktywnych portali, przez które docierają na Ziemię potężne wiązki energii, naprowadzające ludzi na pierwotne tory ewolucji przez harmonizowanie lewej i prawej półkuli mózgu i synchronizowanie pola zmysłów, tzn. 5 znanych zmysłów (wzrok, słuch smak, węch, dotyk) i 4 mniej znanych – zmysłu DNA (szósty zmysł) □ Czasu (wieczne Teraz) □ jaźni lub inaczej duszy (krytyczne postrzeganie, ale nie krytyka) □ hiperkomunikacji (olśnienie, wow-doznanie, deja vu, telepatia, jasnowidzenie).
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mojej pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Małgorzacie z Warszawy □ Grzegorzowi z Kalisza □ Małgorzacie z Łodzi □ Marii z Nowych Piekut □ Małgorzacie z Warszawy □ Annie ze Zduńskiej Woli □ Wioletcie ze Strzyżowa □ i Marcinowi z Opola za jego sponsorskie „cegiełki”. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.

☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼ Pula darów na dzień 4.11 wynosi 660 PLN i 125 USD. Kwota darów przełoży się na cenę kalendarza z korzyścią dla wszystkich kupujących.
Z roku na rok maleje duch współpracy i niewykluczone, że edycja kalendarza na 2020 będzie już ostatnią.