Listy
Medycyna Kolibra...

Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Pytanie o sens życia
● Wewnętrzna reorganizacja12 – 24 października 2019

Wraz z Falą Żółtego Człowieka/Eb na indywidualnym planie przeznaczenia wyłoniła się bezpośrednia droga do celu, na której będziemy zgłębiać istotę wolnej woli w konfrontacji z własnymi „feedback-produktami”. Tu nie zdołamy ominąć sprytnych sztuczek i inteligentnych podstępów ego. Nigdzie więcej nie będzie tak „gorąco” jak w Fali Eb. Dlatego teraz znów powraca pytanie o sens życia. Szukając odpowiedzi, najpierw warto sobie uzmysłowić, jak wiele dobra jest w ludziach, a dopiero potem zastanowić się nad skutkami oddziaływania niszczycielskich sił w człowieku, jak również przemyśleć mechanizmy funkcjonowania dzisiejszego świata i dokąd może to nas doprowadzić.

»Świat staje się gorszy – im gorzej o nim myślisz.« "

Człowiek ma to do siebie, że im dłużej zastanawia się nad sensem istnienia, tym coraz bardziej rozmywają się piękne obrazy i wspomnienia, a w ich miejsce pojawia się pustka. Zamiast wypełnić ją nową wizją, ludzie z reguły tracą pewność siebie, popadają w mentalne skostnienie i nieświadomie oddają się do dyspozycji innym. Zaczynają żyć z dnia na dzień, zupełnie nie zauważając, że wciąga ich jakiś niewidzialny lej, który wypompowuje z nich energię witalną. Stają się coraz słabsi i powoli tracą to, co dawało im przewagę nad innymi – samoświadomość, i na koniec lądują w bezmiarze niemocy i manipulacji. Każdy, komu brakuje stabilnego punktu oparcia, jest narażony na manipulacje i niebezpieczeństwo ucieczki w światy pozorów.

Dlatego jeśli jesteś w konflikcie z samym sobą lub jakąś osobą, wejdź w swoje doznania najgłębiej jak potrafisz, bo tylko w głębi odkryjesz coś, co cię radykalnie odmieni. Jeśli pozostaniesz na powierzchni, będziesz ślizgać się jak na tafli lodu i nic ci to nie da. Takie wskazówki i przestrogi płyną z poziomu mądrości Eb.

W tym procesie ujęci są wszyscy ludzie i teraz każdy z nas ma sposobność, aby go zatrzymać, przejmując odpowiedzialność za własne wybory i życie. Na tym polu zalecana jest szczególna czujność, ponieważ z jednej strony, stajemy się wyjątkowo podatni na subtelne sugestie, presje i manipulacje z zewnątrz, a z drugiej – sami mamy predyspozycje, by inteligentnie manipulować słabszymi od nas ludźmi.


Wewnętrzna reorganizacja

Impulsy i monity płynące z poziomu świadomości Eb motywują cię do oczyszczenia ciała i umysłu i chcą cię przygotować na energię wyższego ducha. Uszlachetnienie dokonuje się poprzez korektę wibracji w systemie cielesno-mózgowym. W tym procesie dość często pojawia się poczucie „wewnętrznej reorganizacji i swoistego nowo-okablowania”, kiedy poprzez absorbowanie coraz więcej światła uaktywniają się wyższe ośrodki mózgu i dwa światłoczułe gruczoły – szyszynka i przysadka mózgowa. Tego rodzaju przenikanie prowadzi do punktu krytycznego czy też progu, za którym dokonują się potężne przemiany na poziomie komórkowym. – Właśnie tak budzi się pamięć duszy i rozszerza rozumienie rzeczywistości”. (Zob. Wyrocznia Majów, rozdział Eb)


Medycyna KOLIBRA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. □ Nagualami Eb są koliber i pszczoła. O pszczole pisałam już wiele razy, dlatego dziś przywołam duchową mądrość kolibra.
13-dniowe spektrum Eb

Przez 13 dni w centrum uwagi znajduje się temat suwerenności własnego Ja, wolności wyborów i odpowiedzialności za swoje słowa, czyny i decyzje. To, co zostało w ludziach stłumione, zacznie wychodzić na światło dzienne. „Dół” musi obrócić się w „górę”.

Doświadczenia zebrane w spektrum Fali Człowieka mogą okazać się wyjątkowo zaskakujące, ponieważ większość ludzi zbyt mocno uwikłała się w polaryzację i zatrzymała na biegunie strachu. Odzwierciedleniem tego stanu jest chorobliwa skłonność do wydawania pochopnych wyroków, zachłanność, żądza kontroli, narzucanie innym jedynej słusznej racji itp. Dopóki nie uwierzysz w suwerenność swojego Ja, wciąż będziesz nękany bolesną zależnością od tego, co przyjdzie z zewnątrz. Im silniej tkwisz w biegunowości, tym mocniej będzie cię ona dręczyć.

W Fali Człowieka dochodzi do frontalnego zderzenia osobistego światopoglądu ze świadomością Wyższego Ja.


Rezonans energetyczny

Informuję, że kalendarz ścienny na 2020 rok ukaże się w listopadzie. ☼ Tak jak w poprzednich latach, każdy, kto chciałby wesprzeć tegoroczną edycję, może przekazać dobrowolny dar na konto Wydawnictwa nr 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem Dar Serca. Wasze "cegiełki" pozwolą obniżyć cenę kalendarza i skorzystają na tym wszyscy kupujący. Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane, a faktury wysyłane na wskazany adres mailowy.


Data publikacji: 12.10.2019