Listy
Proces wzrastania...

Fala WICHRU
● Bystry umysł
● Cauac to imię SamoodnowyOkres: 29.09. – 11.10.2019

Fala Niebieskiego Wichru/Cauac odpowiada za nadanie tempa procesom samoodnowy, regeneracji sił, uwalniania od brzemienia karmy przodków i oczyszczania relacji międzyludzkich, zaczynając od relacji rodzinnych. Wszystkie procesy postępują równocześnie.

Cauac proponuje każdemu człowiekowi dogłębne uzdrowienie i przyspieszony wzrost duchowy. Jak mówią Majowie: Cauac jest oczyszczeniem „świątyni ciała” i roznieceniem iskry ciała świetlanego. Dlatego w Fali Wichru wszystkie cienie przeszłości, destruktywne osady, minione doświadczenia, skale wartościowania, formacje myśli, stare wzorce zachowań są wynoszone na powierzchnię, by poddać je procesowi oczyszczenia.

Energia fali będzie przyciągnąć do przestrzeni chmury burzowe, które powstały z ludzkich lęków, maskowania problemów, zagłuszania starych prawd i oporu przed zmianami. Chmury burzowe będą pojawiać się tam, gdzie powinniśmy dokonać pilnego oczyszczenia, czyli w miejscach, których niechętnie dotykamy – jak obszar uczuć, osobiste iluzje, samooszukiwanie, dwulicowość, zakłamanie w rodzinie, problemy w środowisku zawodowym itp.

Im silniej uwikłamy się w biegunowość, tym mocniej będzie ona nas dręczyć. W takich chwilach możemy zacząć tracić grunt pod nogami, ogarnie nas strach, a nawet przerażenie. – Jeśli znajdziesz się w samym środku burzy dziejowej, nie próbuj stamtąd czmychnąć, lecz stań się tym, który uczy, zmienia, uzdrawia mądrym słowem.


Medycyna SKUNKSA

Nagualem Cauac jest SKUNKS. □ W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum Cauac

»Jedni ludzie jasno myślą i jasno się wyrażają, u innych panuje w głowie zamęt. Bystry umysł i tępota z drugiej – nie są stopniami rozwoju intelektu, lecz różnymi stopniami świadomości. Tępota to inaczej psychologiczna obrona przed niechcianą informacją. Bystry umysł to otwartość, głód wiedzy, pragnienie otrzymywania informacji, usłyszenia każdej prawdy.« (Za V.Zeland)
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marcinowi z Opola za jego pierwszą sponsorską "cegiełkę". ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼ Pula darów na dzień 1.10.2019 wynosi 500 PLN.


Data publikacji: 30.09.2019