Listy
Od 20.09. do 17.10.2019…

Miesiąc JELENIA
● Dynamika wydarzeń
● Operacyjny plan działań 2019/2020Trzeci elektryczny miesiąc przyrównywany jest do „biura informacji”. Tutaj zaczynają intensyfikować się konkretne sprawy, a procesy, które wystartowały w pierwszym i drugim miesiącu, nabierać tempa.

Jeśli w ciągu 28 dni coś się gwałtownie wynurzy, warto przypatrzeć się temu uważniej, bo z tym będziemy się zmierzyć w następnych miesiącach, ale nie dowiemy się, jaki będzie ostateczny wynik. W trzecim miesiącu wszystko ukierunkowane jest na transformację, dlatego starajmy się niczego nie oceniać. Każda pozornie logiczna ocena określonych osób i zjawisk może przesłonić nam dostrzeżenie ważnych informacji i przesłań. Tak czy inaczej, jest to najbardziej ruchliwy i emocjonalny okres w ciągu roku. □ Energią nośną miesiąca jest 5 Oc, Biały Wiodący Pies
Obserwując toczące się wydarzenia, poznamy nie tylko operacyjny plan działań na rok 2019/20, ale dowiemy się również, z pomocą jakich „narzędzi” i osób możemy podołać tegorocznym wyzwaniom. □ W trzecim miesiącu odbędą się w Polsce wybory parlamentarne. Wiele może nas mile zaskoczyć i wiele też zelektryzować…


Indywidualna praca z energią „3”

Przez 28 dni warto obserwować siebie, swoje otoczenie i ludzi w przestrzeni publicznej przez pryzmat spolaryzowanej osobowości „trójki” – ton narodzin nie ma tutaj znaczenia (z. Kod Inkarnacji, str. 53).

● Po JASNEJ stronie osobowości:
„3” jest przedsiębiorcza, aktywna, wrażliwa, gotowa do niesienia pomocy, dodaje ludziom bodźców, inspiruje do zmian, zachęca do pracy nad sobą.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„3” jest dumna, zawistna, skupiona wyłącznie na sobie, niestała w poglądach, chce imponować, naciąga ludzi, sieje ferment. □ Pierwsze takie symptomy wśród aktorów obnażyła ich własna akcja „Nie świruj, idź na wybory”.


Data publikacji:20.09.2019