Listy
Kocha się za nic...

AHAU – Fala SŁOŃCA
● Świadomość celu ● Nie próbuj niczego tłumićOkres: 21.08. – 2.09.2019

Fala SŁOŃCA to spektrum, w którym inteligencja ludzka dostraja się do wyżej wibrujących poziomów świadomości Tutaj ujawnia się faktyczny poziom dojrzałości człowieka, ale nie według norm stworzonych przez ludzi, lecz uniwersalnych praw i kodeksów etycznych.

Dlatego to, co będzie się działo w tym okresie, będzie związane z procesem uświadamiania nieuświadomionych, rozświetlania cieni, uwalniania się człowieka od fałszywych oczekiwań i zawężonego pojęcia miłości. Jest to dogodny czas na otwarcie się na głębokie wewnętrzne przemiany. Jednak przemiany nie oznaczają, że wszystko będzie układać się po naszej myśli. Najpierw będziemy musieli się zmierzyć ze swoimi słabościami, nawykami, niewygodnymi kwestiami, aby móc je rozświetlić i przetransformować – każdy we własnym polu.

Następnym wyzwaniem będą kwestie przebaczenia i szacunku dla człowieka za to, że jest, a nie kim jest, oraz prawem wymiany, które oznacza swobodną cyrkulację energii w nieustannym cyklu dawania i przyjmowania. Dlatego jeśli Słońce Ahau wpłynie do twojej przestrzeni i zacznie rozświetlać to, co zacienione, nie wpadaj w panikę ani nie próbuj niczego tłumić. To będą jedynie emocje, które skrywały się za twoimi „plecami”, a teraz, przed odejściem, chcą powiedzieć ci „do widzenia”. Przetnij łączące cię z nimi więzy, a wtedy otworzą się przed tobą nowe, nieznane ci dotąd perspektywy. ☼ Fala Słońca domknie pierwszy, czerwony zamek wtajemniczenia.


Medycyna GOŁĘBIA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. □ Nagualami Ahau są Gołąb i Motyl.
Wskazówki na 13 dni

● Naucz się mówić NIE nawet jeśli kochasz (1 Słońce)
● Bądź uczynny, ale nie nadgorliwy (2 Smok)
● Mów otwarcie o swoich uczuciach i potrzebach (3 Wiatr)
● Kieruj się intuicją – to twój nieomylny kompas (4 Noc)
● Ucz się sztuki akceptacji – (6 Wąż)
● Nie bądź pamiętliwy (7 Łącznik)
● Zakończ stare spory (8 Ręka)
● Nie szukaj ideału (9 Gwiazda)
● Uważaj na pochlebców (10 Księżyc)
● Współczuj, ale nie lituj się (11 Pies)
● Nie bądź naiwny (12 Małpa)
● Miłości nie da się kupić – kocha się za nic (13 Człowiek).

Takie wyzwania będzie rzucać ci twoje środowisko, rodzina, znajomi, życie.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marioli ze Szczecina □ Andrzejowi z Warszawy □ Sabinie z Katowic □ Annie z Babimostu □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Elżbiecie z Monachium □ Beacie z Krakowa □ Barbarze z Piły □ Hannie z Łodzi □ Annie z Sochaczewa. Dobro powraca zwielokrotnione. Dziękuję. In lak’ech.
☼ Pula darów w okresie 08.–23.08.2019 wyniosła 311.00 PLN.
☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼


Data publikacji: 23.08.2019