Listy
Ciąg dalszy…

Część 2
Manik – Fala RĘKI
● Lekarz pierwszego kontaktu
● Indywidualne wskazówki
● Duchowa medycyna JELENIA»Teraz otwiera się przed tobą przestrzeń uzdrowienia i możliwości dokonań. Rozglądaj się uważnie i upewnij, że wkraczasz tu z pustymi rękami, bo tylko szeroko rozchylone dłonie można napełnić czymś nowym. Być może nie zdajesz sobie sprawy, że kurczowe trzymanie się doktryn wiary, autorytetów, sztywnych ról, starych wzorców lub innych narzędzi jak horoskopy czy zabobony, zagradza ci drogę do świata możliwości. Powinieneś obie uświadomić, że ty sam jesteś „narzędziem”, którego poszukujesz do wzmocnienia kondycji nerwowej i uzdrowienia stresujących sytuacji. Wszystko inne – to tylko środki pomocnicze. Być może za dużo wziąłeś na swoje barki i dlatego sporo rzeczy zacząłeś, lecz niewiele doprowadziłeś do końca. Sprawy niedokończone mogą utrudniać, a nawet uniemożliwiać ci otwarcie się na nowe przestrzenie poznania, przybliżające cię do celu.« (Za M.Wimmer, Majowie Tkacze Czasu)

13-dniowa Fala Ręki jest czasem zgłębiania sztuki uzdrowienia w praktyce. Tutaj jesteś sam dla siebie „lekarzem pierwszego kontaktu”, który przed postawieniem diagnozy przeprowadza wnikliwy wywiad z tobą. Zacznij od zbadania poziomu swojego rozkojarzenia, roztargnienia, nadmiernej gadatliwości, mrukliwości, przekory, samolubstwa, skąpstwa, oszczędzania nawet na sobie. Potem zastanów się, czy nie żyjesz w wiecznym pośpiechu, nie oszukujesz sam siebie, próbując pokazać się na zewnątrz innym niż jesteś w istocie i czy nie zwodzisz ludzi pustymi obietnicami, przechwałkami, mądrą miną do złej gry. Powiedz, czy potrafisz podzielić się z innymi tym, co wypracujesz w pocie czoła, czy też kalkulujesz co ja będę mieć z tego?...


WYZWANIA na 13 dni

● Zachowaj umiar, umiejętnie rozkładaj swoje siły.
● Naucz się kończyć to, co zaczynasz.
● Jeśli coś cię przerasta, otwarcie się wycofaj, bez lawirowania i asekuracji.
● Nie skacz z kwiatka na kwiatek i imaj się kilku spraw jednocześnie.
● Uwolnij umysł od autorytetów, przesądów, wiary w pecha.
● Otwórz się na życie, poznaj wszystkie jego odcienie, skosztuj wszystkie smaki.


Pomocne WSKAZÓWKI
/za Pu R’Tsy Yang I Cing, heksagram 50

● „Pielęgnuj wartości duchowe, szanuj kulturę, wszystkie religie oraz tych, którzy pośredniczą w przekazie wartości. Idź za swoim powołaniem, dziel się własnym doświadczeniem, wzbogacaj wiedzę i szlifuj charakter. To, co robisz, niech będzie piękne i użyteczne”.
● Oczyść swoje intencje i motywacje.
● Miej do siebie zaufanie i bądź odporny na krytykę ludzi zawistnych;
są zbyt słabi, aby ci zaszkodzić.
● Pozostań skromny i życzliwy, a znajdziesz bratnie dusze.
● Rozprzestrzeniaj wiedzę, dziel się swoim doświadczeniem,
prowadź innych na własnym przykładzie.


Medycyna JELENIA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.Ważna UWAGA, o której warto pamiętać

● Od 26 lipca 2019 r. każdą 13-dniową falę należy analizować na tle energii nośnej roku Białego Magnetycznego Maga, bo to w znaczący sposób różnicuje fale. Mimo iż każda z 20 fal Tzolkin przy każdym swoim powrocie niesie to samo przesłanie, to w zależności od energetycznego tła roku (obecnie barwi je 1 Mag) akcentuje inne aspekty w swoim potencjale. W roku 13 Księżyca problematyką był fanatyzm, w roku 1 Maga jest nią materializm. Ponownie zachęcam więc do studiowania prognoz na rok 2019/20. Ta drobna inwestycja w siebie przyniesie każdemu wymierne korzyści.

● Z uwagi na to, że w pierwszym dniu Fali Ręki kilkukrotnie powróciła kwestia wysokości opłat za przesyłki, przypominam: od 1 kwietnia 2019 Poczta Polska wprowadziła drastyczne podwyżki opłat za przesyłki pobraniowe (min. to 16,50 zł) plus dodatkowe 1,50 zł za każde 50,00 zł powyżej wartości 100,00 zł kwoty pobrania. Wzrosły też opłaty za listy polecone według gabarytów S, M lub L. Proszę więc „osoby roszczeniowe” o kierowanie swoich zastrzeżeń odnośnie cennika pocztowego do Poczty Polskiej. Nie mamy na to wpływu.


Data publikacji: 10.08.2019