Listy
Puste obietnice...

Część 1
MANIK – Fala RĘKI
● Czas działać, a nie czy działać8 – 20 sierpnia 2019

W przestrzeni Niebieskiej Reki zawsze pojawia się przejściowy chaos, aby skłonić ludzi do działania, zakończenia polemik, odejścia od ciągłego narzekania, oskarżania, jałowych potyczek na słowa. Jak pokazuje życie, człowiek reaguje zazwyczaj wtedy, gdy sytuacja stanie się nie do zniesienia, nastąpi krach, pojawi się zagrożenie, ból lub choroba. Wtedy zaczyna szukać dróg wyjścia z impasu i sposobów na powrót do zdrowia.

W tej fali pojawia się wiele sposobności do przezwyciężenia kryzysu, zamknięcia przewlekłych spraw i przyspieszenia procesu rekonwalescencji. Tyle tylko, że nie stanie się to w formie „cudu”, lecz wymaga systematycznej pracy nad przeformatowaniem sposobu myślenia, systemów wartości i przekonań. Większość ludzi ma z tym wielki problem – oczekuje zmian od innych, tylko nie od siebie. Dlatego teraz do planetarnego pola świadomości wysyłane są transformujące impulsy z wyższych poziomów Światła, dopingujące ludzi do szukania nowych rozwiązań, pogłębiania wiedzy i pracy nad systematycznością.

I tak, przez najbliższe 13 dni zamęt będzie przeplatać się z nagłą aktywnością, pęd ku wiedzy ze słomianym zapałem, mądre słowa z pustą paplaniną, prawda mieszana z kłamstwem. Nasz świat będzie momentami przypominać „szpital psychiatryczny”, a ostałe się w nim „enklawy zdrowych na umyśle” będą szturmowane i nazywane przez „chorych" „psychiatrykami”.

W żadnym innym spektrum nie wyłania się tak potężna siła uzdrowienia i moc kończenia zawiłych spraw, choć nie zawsze po myśli ego. Dlatego to, co się teraz liczy, to odwaga do zmierzenia się z wyzwaniami, a nie osobisty sukces czy porażka. Tutaj każdy, kto podejmie działania, już na starcie jest zwycięzcą.


Wzbogacanie WIEDZY

W tym miejscu zachęcam do wnikliwej analizy tegorocznych prognoz pt. „Co przyniesie rok 2019/2020?”. To opracowanie jest już ostatnim z tego cyklu, dlatego znacząco różni się od poprzednich. Znajdziecie w nim m.in. krótki rys czterech 13-letnich cykli do 2058 r. i nawiązanie do cyklu tzw. „świtu energetycznego”, w którym wciąż jesteśmy.

☼ Dzięki tej wiedzy nie stracicie orientacji w zawirowaniach dnia powszedniego, uodpornicie się na to, co się już dzieje oraz będziecie mogli zawczasu przygotować się na to, co musi nadejść. Prognozy opracowałam pod kątem indywidualnej pracy z praworządnością Białego Maga i wymogów do polepszania jakości życia, zaczynając od nadrabiania osobistych zaległości, zgromadzonych od pełnoletniości do dzisiaj. Nie zapominajmy, że BIAŁA energia jest niezwykle konsekwentna, nieprzekupna, do bólu sprawiedliwa, a wszechwidzące oko MAGA-Jaguara widzi Niewidzialne, dlatego nie ukryje się przed nim żadne kłamstwo…


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy i Wasze bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Andrzejowi z Warszawy □ Marcinowi z Opola □ Joannie z Wrocławia □ Alicji z Rybnika □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Monice z Olsztyna □ Marioli ze Szczecina. Dobro powraca zwielokrotnione. In lak’ech.
☼ Pula darów w okresie 13.07.–09.08.2019 wyniosła 748.00 PLN. ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. ☼
Data publikacji: 9.08.2019