Listy
Przestawienie zwrotnic…

26 lipca 2019 –
początek nowego dramspell-roku26 lipca 2019 to „magiczna” data dla ludzi i świata. W dniu z kinem 1 Ix/Białego Magnetycznego Maga-Jaguara, rozpoczął się nowy rok i jednocześnie wystartował nowy 13-letni cykl Maga. Wraz z jego energią w duchową przestrzeń Ziemi wpłynęła Uniwersalna Sprawiedliwość, jakiej dziś nie sposób sobie wyobrazić. Zwrotnice Czasu zostały przestawione i nie ma już drogi odwrotu. Od teraz nadrzędne stają się prawa kosmiczne i uniwersalne kodeksy etyczne, a nie prawa napisane przez ludzi.

Nie spodziewajmy się jednak cudów. Na zharmonizowanie się z prawością Maga mamy 13 lat. Wielu ludzi jest już gotowych na tak pojmowane zmiany, niektórzy od dawna na nie czekają, inni zaś muszą jeszcze czegoś doświadczyć, zanim dojrzeją do podjęcia suwerennej decyzji i opowiedzą się, po której stoją stronie.

Funkcją pierwszego roku w 13-letnim cyklu Maga jest przyciągnięcie do zbiorowego pola przeznaczenia tematów, z którymi będziemy musieli się zmierzyć w kolejnych latach. Choć większości z nich nie będziemy w stanie uchwycić za pomocą zmysłów, możemy być pewni, że to, co musi być uporządkowane, zostanie zapisane w duchowym polu Ziemi. Pierwszy rok cyklu z reguły wydaje się tajemniczy, niezrozumiały, mało transparentny.

● Szczegółowe informacje na temat roku Maga i indywidualnej pracy z jego energią w wydaniu specjalnym pt. „Co przyniesie rok 2019/2020”, które ukaże się po 5 sierpnia. Będzie to ostatnia już publikacja z tego cyklu.

PODZIĘKOWANIE

Wszystkim majańskim Darczyńcom składam serdeczne podziękowanie za energetyczne wsparcie i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Marcinowi z Opola z kinem 3 Oc/Biały Elektryczny Pies. ☼ Pula darów na dzień 25.07.2019 wyniosła 679.00 PLN. ☼ Wszystkie Darowizny są na bieżąco księgowane. Dobro zawsze powraca.
☼ Wierzę, że w roku magii serca Białego Maga duch wymiany ożywi się na nowo i nadal będziecie mnie wspierać w pracy nad rozpowszechnianiem tej niezwykłej, ponadczasowej Wiedzy. In lak’ech.


Data publikacji: 26.07.2019