Listy
Wyjście z „systemu”…

TRZYNASTY miesiąc
● Lina ratunkowa na wolność
● Domykanie się cyklu przebudzenia27 czerwca – 24 lipca 2019

W trzynastym, KOSMICZNYM miesiącu do życia wkroczyły siły odpowiedzialne za zmiany i wprawianie w ruch wszystkiego, co odrętwiałe, głuche, skostniałe. Może więc wydarzyć się coś, co niespodziewanie odmieni bieg spraw. „13” zapowiada odchodzenie starego porządku i wstępowanie w nowy. W takich momentach z reguły pojawia się lęk, zwątpienie, poczucie, że wszystko zaczyna się walić, a my razem ze wszystkim. Impulsy z poziomu „13” nie pozwalają spocząć na laurach ani do znudzenia rozpamiętywać tego, co było.

Siłą nośną trzynastego miesiąca jest Czerwony Spektralny Wąż/11 Chicchan na Fali Gwiazdy. To oznacza, że należy wyostrzyć czujność, bo siły przeciwne postępowi będą zastawiać pułapki, by zawładnąć ludzkim umysłem i ubezwłasnowolnić operacyjną świadomość – albo mówiąc wprost twoje Ja.

Przez 28 dni warto nieco uważniej poobserwować siebie na tle zbiorowości i trendów, jakie wyłonią się w przestrzeni. Każdy, kto otworzy się na współpracę z energią Spektralnego Węża, zacznie zawczasu wyczuwać to, co ma nadejść, i odpowiednio się do tego przygotować. A jeśli znajdzie się w sytuacji pozornie bez wyjścia, Wąż rzuci mu linę ratunkową, wskaże otwarte furtki na wolność, umożliwi wyrwanie się ze zgubnego „Matrixa”. □ Dziś takim „Matrixem” stał się Facebook.

Data publikacji: 6.07.2019