Listy
Kooperacja…

[30.05.2019] DWUNASTY miesiąc współpracy
● Czas wglądów, analiz, ulepszeń
● Niekonwencjonalne metody uzdrawianiaOkres: 30 maja – 26 czerwca 2019

Krystaliczny odcinek roku wnosi impuls współpracy i synchronizacji; dopinguje do podjęcia rozmów, wymiany spostrzeżeń, dokonania ulepszeń tuż przed metą. Tu ziarna oddzielają się od plew, widzimy, czego dokonaliśmy w ciągu roku. Tu nie ma miejsca na spekulacje, domysły, naginanie faktów. Jest to historia sukcesu lub krachu. Nie ma nic pomiędzy, choć znajdą się i tacy, którzy będą wszystkiemu zaprzeczać. Krystaliczny miesiąc to swego rodzaju „zdjęcie rentgenowskie” roku; słowo „krystaliczny” oznacza klarowność obrazu, jasność widzenia, możliwość wglądu w części składowe.

W liczbie „12” zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z biegunowości. Dlatego nie należy wdawać się w żadne polemiki, lecz ćwicząc cierpliwość, zachować swobodę analitycznego myślenia i wykorzystać bieguny przeciwieństw do rozpoznania ograniczających nas zasad. Warto przyjrzeć się z bliska wcześniejszym etapom roku, przeanalizować procesy naprawcze, jak również wziąć pod lupę wszelkie stany zapalne, rysy, potknięcia, konflikty. W ten sposób otworzymy się na spirytualną mądrość i rozszerzymy horyzonty poznania.

Energią nośną miesiąca jest 9 Caban /Czerwona Solarna Ziemia, symbolizująca intergalaktycznego nawigatora, odpowiedzialnego zarządcę, opiekuna ziemskich królestw, „lekarza rodzinnego”, mistrza w sztukach niekonwencjonalnego uzdrawiania.

Osoby urodzone między 30 maja a 26 czerwca będą wywołane na scenę jako pierwsze. Teraz mają szczególną sposobność wykazania się swoją dojrzałością w praktyce i wywiązania się z inkarnacyjnych zobowiązań względem ludzi i Ziemi. Będzie to dla nich test na wiarygodność – czy to, co czują i myślą, jest spójne z tym, co faktycznie i mówią i robią.

■ W poniedziałek, 6.06. ukaże się książka "Kod Inkarnacji. Poznaj Siebie", t. 1.

Data publikacji: 30.05.2019