Listy
Emocje i monologi wewnętrzne...

Potencjał Muluc /Czerwonego Księżyca
– Indywidualna praca z energiąW okresie 22.05–3.06. poruszamy się w przestrzeni przebudzenia. Energia nośna Fali Księżyca, przenikając głębokie warstwy podświadomości, wypłukuje na powierzchnię to, co niezauważone i zapomniane, i dopinguje nas do zrzucenia woalu zapomnienia i przypomnienia sobie, kim jesteśmy i po co tu jesteśmy. W tym spektrum problematyką są emocje, wewnętrzne monologi, obłuda, dwulicowość, fanatyzm.

Pod wpływem zbiorowego transu, wielu ludzi zaczęło kształtować swoje życie według życzeń cudzego ego i coraz bardziej utożsamiać się z kulturowymi trendami, ideologiami, normami wartościowania… Trwając przez lata w tej iluzji, zupełnie oddzielili się od tego, co duchowe. – „Kto patrzy na zewnątrz, ten śni. Kto patrzy do środka, budzi się” – C.G.Jung. Im bardziej człowiek słucha opinii innych, tym trudniej jest mu przedrzeć się przez gąszcz cudzych prawd do Siebie.

Wyzwania, przestrogi i wskazówki:

● Nie kumuluj emocji:
„Jeśli jesteś zły to krzycz, jeśli smutny – płacz, jeśli – szczęśliwy śmiej się na głos. Tłumione emocje to trucizna, która niszczy cię od wewnątrz” – Nah Kin.
● Zastanów się, jak reagujesz na osądy czyniące cię mniejszym i gorszym niż jesteś.
● Słuchaj rad, wskazówek i opinii innych, ale zawsze kieruj się własną prawdą.
● Ucz się ufać sobie, bo tak znajdziesz dostęp do boskiej prawdy w tobie.
● Szukaj towarzystwa tych, którzy akceptują ciebie takim, jaki jesteś.
● Zachowaj umiar, nie rywalizuj, nie myśl o odwecie.

We współpracy z energią Księżyca stosunkowo szybko zauważysz, że będąc w samym centrum zawirowań, stoisz niejako ponad nimi. Nikt nie jest w stanie zaburzyć ci spokoju.

□ Czerwony Księżyc ma wgląd w Kronikę Akashy, zna cel każdej inkarnacji, wie, skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy; reprezentuje płynność ruchu, swobodną cyrkulację energii, wszystko co płynie, krew pojmowaną jako „kod Duszy” i nośnik duchowych informacji. – To tłumaczy, dlaczego niektóre religie sprzeciwiają się transfuzji krwi nawet za cenę ludzkiego życia.


Medycyna REKINA

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.

Data publikacji: 27.05.2019