Listy
Trzy punkty kontrolne...

Muluc – Fala KSIĘŻYCA
Droga przebudzenia ● Parada CIENIOkres 22.05. – 3.06.2019:

Dziś rozpoczęła bieg Fala Księżyca, która ma wiele do czynienia z prawem przyczyny i skutku oraz dharmą (informacje z przyszłości). Jej rolą jest wspieranie procesów przebudzenia, udrażnianie kanałów przepływu informacji, wskazywanie ludziom drogi powrotu do ich prawdziwej tożsamości.

W tej przestrzeni na szczególną uwagę zasługują trzy dni z portalami – drugi, trzeci i dziesiąty, w których na Ziemię docierają potężne wiązki energii, naprowadzające ludzkość na właściwe tory ewolucji. Są to:

● 23 maja z kinem 2 Pies-P
– tu nierozwiązane kwestie z przeszłości mogą wyłonić się eksplozyjnie; na marginesie jest to kin narodzin Jana Pawła II.

● 24 maja z kinem 3 Małpa-P
– tu coś wychodzi z ukrycia, pokazuje prawdziwą twarz; jest to „arena mędrców” budzących ludzi z odrętwienia i „arena proroków” siejących strach i zamęt. Wszystko jest dozwolone, każda świadomość chce przetrwać i ma do tego prawo, a człowiek wybiera, z kim mu po drodze.

● 31 maja z kinem 10 Zwierciadło-P
– pokazuje wstępne wyniki dokonań ludzi, w tym także skutki niezrobienia nic; tu akcentują się nasze własne oblicza odbite w twarzach przeciwników. W tym dniu warto przyjrzeć się uważniej swoim kontaktom z ludźmi i wrażeniom, jakie na nas zrobią.

W spektrum Fali Księżyca, w dniach między 23 a 26 maja, w krajach unijnych odbędą się wybory do europarlamentu, w Polsce – 26 maja, czyli w piątym dniu Fali Księżyca. Kinem tego dnia jest 5 Wędrowiec – impuls wolności i siła autorytetów. – W tych 4 dniach Europejczycy wybiorą kierunek dalszego rozwoju – albo ku wolności i pierwotnej tożsamości, albo ku zniewoleniu i rozmyciu tożsamości. Nic nie jest z góry przesądzone.

□ Warto przypomnieć, że 26.07.2006 w dniu z kinem 1 Księżyca wystartował 13-letni cykl przebudzenia i oczyszczania kart z przeszłości; obecnie jesteśmy w ostatnim roku cyklu. Dlatego w tej fali zyskamy wgląd i ogląd, jakie zrobiliśmy postępy na drodze przebudzenia, co przeoczyliśmy i jakie mogą być konsekwencje, jeśli nie nadrobimy zaległości.
Data publikacji: 22.05.2019