Listy
Lista poprawek...

DZIESIĄTY miesiąc PSA
● Manifestacja pierwszych wynikówOkres: 4 kwietnia – 1 maja 2019

Teraz kluczowa tematyka roku 13 Księżyca, 2018/2019 – jest nią powszechne przebudzenie i wysadzanie emocjonalno-mentalnych zatorów, zaczyna nabierać kształtów. W dziesiątym miesiącu dokonuje się przesilenie w schemacie myślenia ludzi, budzi się szósty zmysł.

Energią nośną miesiąca jest 5 Imix, Czerwony Wiodący Smok. To zapowiada, że powróci temat współczucia, równowagi w dawaniu i braniu, troski o najsłabszych w hierarchii społecznej. Smok symbolizuje pramatkę-karmicielkę, która troszczy się o wszystkie swoje dzieci jednakowo. W opozycji do tego będą egocentryczne postawy, niekończące się roszczenia, zatracanie się w sprawach materialnych, rotacja ludzi w naszym polu, przypominająca mijanie przechodniów na ulicy.


Indywidualna praca z energią „10”

»Nie złość się, jeżeli „planetarny barometr” przesunie się na niepogodę. Jeśli naprawdę chcesz doprowadzić do awarii starego systemu, nie dostarczaj mu energetycznego paliwa od siebie. Paliwem są twoje gniewne myśli, kipiące emocje, obraźliwe słowa. Przeformatuj swój sposób postrzegania świata, a świat zacznie się zmieniać. Wszystko, co ujawni dziesiąty miesiąc, przyjmij jak błogosławieństwo, zwłaszcza to, co negatywne w powszechnym odbiorze. Najważniejsze, że to „coś” zostało wyrzucone na światło dzienne i tym samym zyskało szansę uzdrowienia.«

Data publikacji: 5.04.2019