Listy
Medycyna KOBRY…

Etznab /Fala ZWIERCIADŁA
● Lustrzane odbicia
● Zdolność rozstrzygania20 luty – 4 marzec 2019

W tym okresie do świata ludzi będą napływać potężne impulsy oczyszczania z poziomu Wyższej Prawdy. Trzeba być czujnym i ostrożnym, aby nie zagubić się w gąszczu trójwymiarowych objawień i wirtualnych światów manipulacji i pozornie „czystych intencji”. Teraz liczy się dociekliwość i wola demaskowania zakłamania. To, czy twoje spostrzeżenia ukażą się w krzywym zwierciadle, czy w transparentnej tafli lustra, zależeć będzie od twojego nastawienia i woli poznania innej Prawdy – tej bez retuszu i makijażu.

Dlatego zamiast zatracać się w dzikich kampaniach przeciw innym – a tak naprawdę przeciw sobie – zacznij budzić naturalną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania w okamgnieniu. Wszystkie informacje, na które natkniesz się w ciągu tych 13 dni, będą miały do czynienia z demaskowaniem obłudy w tobie i twoim otoczeniu. Zaakceptuj więc fakt, że ten, kto wyzwala w tobie silne reakcje emocjonalne, daje ci sygnał, że problem tkwi w tobie, że każde obraźliwe słowo pod adresem innej osoby jest samooceną. Najbardziej ograniczającym nas złudzeniem jest wiara, że tylko nasz punkt widzenia jest właściwy. Ten aspekt cienia może wywołać reakcję łańcuchową, prowadzącą do chorobliwego wartościowania ludzi i zdarzeń, a z czasem przełoży się na stan naszego zdrowia.

Jeśli masz poczucie, że prześladuje cię pech, wciąż popadasz w opały albo stajesz się nad wyraz podejrzliwy, oznacza to, że zbliża się ważny moment w twoim życiu. Każde kłopotliwe położenie niesie ze sobą „podwójne” sygnały – od twojej Duszy i twojego operatywnego ego (ludzkie Ja). Przyjrzyj się im uważnie, zwłaszcza tym, które odbierasz jako wyjątkowo nieprzyjazne. Wykaż odrobinę dobrej woli, aby się z tym zmierzyć, pojąć, przepracować.

Spektrum Etznab przywołuje fraktal „Osi Czasu”, w którym dokonał się wielki zwrot w procesie ewolucji – tu inkarnowało się wielu myślicieli jak Budda, Lao Tsy, Konfucjusz, Pitagoras, Sokrates, Platon, Arystoteles, tu pojawiła się pierwsza fala świadomości galaktycznych Majów, tu wystartowały systemy kalendarzowe Majów. Od 23 lutego fala biegnie w siódmej/centralnej kolumnie Tzolkin, symbolizującej „konstrukcję nośną świata” i „moralny kręgosłup ludzkości”. Stąd twoim ewolucyjnym zadaniem oraz moim i każdego świadomego człowieka jest wzmacniać tę konstrukcję, bo jeśli się załamie, to z uwagi na prawo współodpowiedzialności wszyscy staniemy się „moralnymi kalekami” i „ewolucyjnymi bankrutami”…


Medycyna KOBRY

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”. Przez 13 dni posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest KOBRA.Data publikacji: 20.02.2019