Listy
Medycyna Salamandry…

Fala WĘŻA
● Archiwum minionych doznań ● WitalnośćOkres: 7 – 19 luty 2019:

W tym okresie będziemy zgłębiać na nowo sztukę życia i przeżycia, u podstaw której mieści się nie tylko witalność, dobra kondycja, troska o zdrowie, ale też respekt wobec życia i śmierci (także zwierząt), godności człowieka i każdej ludzkiej inności. Tu nie liczą się preferencje seksualne, ideologiczne, religijne, polityczne ani status majątkowy czy społeczny, lecz człowiek i życie samo w sobie. Wszelkie próby uprzedmiotowienia ludzi lub zwierząt są poważnym naruszeniem uniwersalnych praw, które z czasem przełożą się na zdrowie tego, kto je lekceważy. Na poziomie jednostki najbardziej szkodliwą „substancją” jest zawiść, na planie grupowym – walka o dominację; na polu światowym – terroryzm, w przestrzeni państwowej – system „pan-niewolnik.

Dopóki obieg życiodajnej energii jest swobodny, człowiek cieszy się dobrą kondycją i zdrowiem. Jednak coraz mniej jest takich ludzi. Mimo iż wielu stara się żyć w harmonii – to nagle, pozornie bez przyczyny, spada na nich niepokój, lęk, pojawiają się dolegliwości, „dziwne” zaburzenia, choroby oporne na leki. Lekarze są bezradni, wypisują receptę, pacjent wykupuje leki, farmacja kasuje zyski i za jakiś czas cykl się powtarza: lekarz–recepta–apteka… Dlaczego? – Bo nieodwracalnie wkroczyliśmy w epokę medycyny pozagenowej (epigenetyki), która uwzględnia zewnętrzny system informacji, czyli wpływ informacji środowiskowych na zdrowie, percepcję, zachowanie ludzi.

To tylko niektóre palące tematy – jest wyjątkowo dużo. Co wysunie się na plan pierwszy, pokaże życie. W tej fali mieści się aż 10 portali, dlatego przez 10 dni do świata ludzi będą napływać potężne energie naprowadzające ludzkość na właściwe (postępowe) tory ewolucji.


Medycyna SALAMANDRY

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Zenobii z Łeby. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.