Listy
Niewidzialna "miotła"...

Eb, Fala CZŁOWIEKA
● Wiedza to nie mądrość
● Stan pustki13-dniowy okres, nazywany falą, to najkrótszy czas na pobudzenie zmian w polu świadomości i sposobie patrzenia na ludzi i życie. Pierwszy dzień nakreśla wspólny cel i kierunek działań.


25 styczeń – 6.02.2019

Teraz znajdujemy się w przestrzeni oświecenia, uświadomienia, zgłębiania nowego porządku. W tych częstotliwościach zakodowana jest cała wiedza i mądrość życiowa ludzkości, gromadzona na przestrzeni dziejów. Wiedz, że wiedza jest jak drzewo, o które możesz się wesprzeć, ale nie mądrość, która cię oświeci. Wiedzę trzeba wnieść do życia, doświadczyć jej blasków i cieni na sobie, poczuć, wyciągnąć naukę... Dlatego przed nami wyjątkowo pouczający i moralizatorski okres, w którym testowany jest poziom świadomości i dojrzałości życiowej człowieka.

W kolejnych dniach będziemy się mierzyć m.in. z tematyką odpowiedzialności, bogactwa i skąpstwa, wolnej woli i samowoli, zagubienia w sprzecznościach, przeceniania lub niedoceniania intelektu, udawanej skromności oraz subtelnych sugestii i manipulacji.

Jeśli jesteś w konflikcie z samym sobą lub jakąś osobą, użyj mentalnej „miotły Eb” (Eb znaczy miotła) do wymiecenia z głowy niedomówień, smutnych wspomnień, fałszywych oczekiwań, cudzych prawd, które nikomu nie służą, a najmniej tobie. To są te subtelne pułapki zastawiane przez twój „mały rozum”. W ten sposób zrobisz miejsce na nowe spostrzeżenia i przebudzisz czyste uczucia do ludzi. Niezależnie jak wysokie miałbyś o sobie mniemanie, jak uduchowioną i oczytaną osobą byś się czuł, niedomówienia świadczą o skrywanych kompleksach, tchórzliwości i zastoju uczuć. Wiedz również, że „stan pustki” to wyjątkowo płodna gleba dla manipulacji.

»Dlatego ucz się tego, czego chcesz się uczyć, ale rób to starannie. Wejdź w swoje doznania najgłębiej jak potrafisz i wysysaj z nich esencję. Jeśli pozostaniesz na powierzchni, nic ci to nie przyniesie… Tylko głęboko przeżywane doświadczenie, da ci coś, co cię radykalnie zmieni« – Nah Kin, kapłanka Majów i psycholog.


Medycyna PSZCZOŁY

W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w mojej pracy nad rozprzestrzenianiem wiedzy o prawach Czasu i bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Agnieszce z Gdańska □ Marii z Lublina □ Marii z Olsztyna. ☼ Dobro zawsze powraca. In lak’ech.


Data publikacji: 26.01.2019