Listy
Czas schować rogi...

Siódmy księżyc MAŁPY
● Wymiana informacji ● Oddźwięk10 stycznia – 6 lutego 2019

W siódmym miesiącu roku do życia przeszłość jedna się z przyszłością w teraźniejszości. Tu do życia włączają się siły entropii, będące wielkim zagrożeniem dla przebrzmiałych autorytetów i starych struktur. Dlatego to, co negatywne, niestabilne, obciążone przeszłością, zaczyna się chwiać, łamać pod własnym ciężarem, aż w końcu opada w dół i tonie. A to, co pozytywne, niewinne, elastyczne, zaczyna się wypiętrzać.

Tutaj ukazuje się ważna zależność, tzn. od tego, jak wystartujemy na półmetku roku, zależeć będzie, jak dotrzemy do mety. Prawo rezonansu mówi, że: „podobne przyciąga podobne” i „podobne komunikuje z podobnym”. Obserwując rozwój wydarzeń, warto skupiać uwagę na budujących aspektach i nie kodować samych negatywnych rzeczy. Na tym etapie działań proces korekty potrzebuje dużej siły przebicia i wyjątkowego zaangażowania ludzi.

Rezonansowy odcinek roku to czas, w którym trzeba „schować rogi”, nie dążyć do konfrontacji, przyjąć niespodziewaną pomoc innych. □ W kulturze Majów podobnie jak w wielu innych „7” była mistyczną liczbą o szczególnej tajemniczej mocy.

□ W tym okresie miało miejsce tragiczne wydarzenie – Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zginął z rąk niezrównoważonego psychicznie zamachowca podczas 27. finału WOŚP. / Więcej informacji na Facebooku
.